Anasayfa » Facebook

Kategori Arşivi: Facebook

Facebook Lite Ne Demek | Lite Sürüm Ne işe Yarar

lite ne demek

Lite; İngilizce de “Biraz” anlamında kullanılan bir kelimedir. Lite kavramının ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını, sosyal medya ve mobil sektör içinde kullanım kısmına değineceğiz.  Bir çoğunuz duymuşsunuzdur, Facebook Lite, Huawei Lite ya da Lite verisyon ya da sürüm gibi kavramları. Şimdi bunlara kısaca değinelim ve Lite kavramını anlamaya çalışalım. Lite bir ürünün daha alt veya düşük verisyon ya ... Devamını Oku »

İnstagram Facebook ile Giriş Yap

instagram facebook ile giriş

İnstagram hesabına en kolay giriş yöntemi, Facebook hesabı ile giriş yapmaktır. Elbette bunun için bir Facebook hesabınızın olması gereklidir. Ancak bir çok kullanıcının Facebook hesabı olduğu düşünüldüğünde, bu giriş yöntemi en mantıklı ve kolay yöntem olarak öne çıkmaktadır. O zaman Facebook hesabımı kullanarak, nasıl İnstagram’a giriş yapabilirim? Diyorsanız, aşağıdaki resimli anlatımı kullanarak yardım alabilirsiniz. Bizde bu yazıda, size İnstagram’a Facebook ... Devamını Oku »

Happn ve Charm Ne Demek

charm nedir

Son günlerin popüler uygulamalarından bir tanesi olan Happn ve Charm kavramlarını bu yazıda inceleyeceğiz. Kullanıcıların merak ettikleri Happn ve Charm Kelimeler Ne demek? Charm ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor? Happn uygulamanın ismidir, Happn kelime anlamı ise, rastlamak anlamına gelmektedir. Bu uygulama ise insanları buluşturması ve karşılaştırması sebebiyle muhtemelen bu ismi almıştır. Happn nedir? Charm ve Happen Ne Demek; kelime ... Devamını Oku »

Facebook Lite Nedir

facebook lite nedir

Facebook Lite Nedir? Facebook uygulamasına erişmek için Android cihazlarda kullanılan, hafif sürüm resmi bir uygulamadır, Normal bir Facebook uygulamasından biraz farklıdır ve sadece Android sürümlerinde çalışır, Facebook Lite, küçük ve daha az veri harcaması sebebiyle, bu özellikleri arayanlar tarafından tercih edilmektedir, temelde yapılan işlem Facebook’a erişim sağlamaktır. Facebook Lite Ne işe Yarar? Facebook Lite, küçük ve daha az yer kaplar ... Devamını Oku »

Faceye Giremiyorum neden

Facebook’a neden giremiyorum? Son günlerde Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine girişte kullanıcıların önemli giriş sorunları yaşadıkları biliniyor, özellikle bazı dönemlerde Facebook ve Twitter başta olmak üzere, sosyal paylaşım sitelerinde, giriş işlemleri sıkıntılı olmakta ve giriş yapılsa bile sayfaların açılması ve içeriklerin yüklenmesi zaman almakta ve bu siteler tam anlamıyla kullanılamamaktadır. Facebook ve Twitter başta olmak üzere, sosyal medaya ... Devamını Oku »

Mobil facebook kişi engelleme

Mobil facebook kişi engelleme nasıl yapılır? Facebook mobil uygulamasında kişi engelleme işlemi nasıl yapılır? Mobil Facebook kişi engellemek için, Facebook Messenger uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Facebook messenger uygulaması resmi Facebook uygulamasından bağımsız bir sohbet uygulamasıdır. Bu sebeple Facebook kişi engelleme için bu uygulamaya ihtiyacınız alacaktır. Facebook kişi engelleme Facebook Messenger uygulamasında sağ üstteki çark simgesine dokunun ve ardından Kişiler ... Devamını Oku »

Bubble Facebook Uygulaması

Bubble Facebook Uygulaması nedir? Bubble Facebook Uygulaması, Android cihazlar için hazırlanmış olan ve mobil Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Facebook uygulamasına göre daha hızlı ve bazı ekstra özellikler ile kullanabileceğiniz bu uygulama hem veri tasarrufu sağlayarak, mobil cep paketinizi idareli kullanmanızı sağlar. Bubble Facebook Uygulaması ücretsiz olarak Google Play mağazasından indirip kurabilirsiniz. Bubble Facebook Uygulaması özellikleri Bu uygulama, ... Devamını Oku »

Facebook resim indirme Android

Android Facebook’tan resim indirme Android bir cihaz kullanıyorsanız ve Facebook üzerinden resim indirmek istiyorsanız bu işlem için aşağıdaki yönergeleri uygulayın ve dilediğiniz resmi Facebook üzerinden kolaylıkla cep telefonunuza kaydedin. Facebook’tan cep telefonunuza resimleri kaydedebilmeniz için, şu yöntemleri izleyin. Facebook’tan telefona resim indirme işlemi Facebook profilinizde oturum açın, Proifilinizde bulunan ve indirmek istediğiniz resme dokunarak, tam boyda görüntüleyiniz. Facebook profilinizde bulunan ... Devamını Oku »

Facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı isim değiştirme nasıl yapılır? Facebook’ta kullanıcı adı değiştirme, oldukça kolay bir şekilde değiştirilebilir. Facebook kullanıcı adı değiştirmek için sadece 1 hakkınız vardır. Bir kere kullanıcı adı değiştirdiğinizde bir daha değiştirmeniz mümkün olmaz , kullanıcı adınızı değiştirmenize izin verilmez, bu sebeple Facebook’ta kullanıcı adı değiştirirken, seçiminizi iyi yapmalısınız. Facebook kullanıcı adı değiştirme işlemi için aşağıdaki anlatılanları sırasıyla yapınız. Facebook’ta ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!