MobilShift

Yüz İkizimi Bulmak İstiyorum | Kesin Çözüm

15.03.2019
2.158
Yüz İkizimi Bulmak İstiyorum | Kesin Çözüm

Yüz ikizimi bulmak için ne yapmam gerekir? Yüz ikizimi nasıl bulabilirim? Yüz ikizimi bulmam için hangi uygulamaları kullanmalıyım? Bu uygulamalar ücretli midir?

 

Herkes bir ikizi olmasını ister. Hepimizin bildiği gibi ”İnsanlar çift yaratılmıştır.” diye bir laf var. Aslında bu da doğru gibi. İnsan insana benzer denir ya… Peki sizin yüz ikiziniz nerede ve nasıl bulacaksınız? Bunun için geliştirilmiş uygulama mevcut. Bu uygulama sayesinde birçok insan ikizini buldu. Peki yüz ikizinizi bulmanız için ne yapmalısınız?

Yüz ikizimi bulmak istiyorum.

Yüz ikizimi bulmak istiyorum.

Yüz ikizinizi bulmanız için geliştirilen uygulama Twin Strangers’a göz atacağız. Bu uygulama sayesinde birçok insan yüz ikizini buldu. Uygulamaya profilden çekilmiş resminizi gönderiyorsunuz ve bir süre bekleyin. Beklemenin sırasında program gerekli karşılaştırmaları yapacak ve size en yakın yüzü gösterecek. Bu uygulamada bulduğunuz ikiziniz ”Yalancı ikiz” olarak adlandırılıyor. Örneğin Niamh ikizler. 

Niamh, uygulamaya fotoğrafını gönderiyor ve 28 gün sonra ikizi Karen’ı buluyor. Buluşan ikizler birbirlerini görünce şaşkınlıktan tutuluyorlar.

Yüz ikizimi bulmak istiyorum.

Yüz ikizimi bulmak istiyorum.

 

Aşağıda verilen linkten hemen sizde ikizinizi bulun.

https://twinstrangers.net/

Sayfayı açtığınızda karşınıza gelen ekranda aşağıda göründüğü gibi Upload Image kısmına tıklayarak önden çekilmiş bir fotoğrafı yüklemeniz yeterli

yüz ikizimi bulmak istiyorum

Yüz ikizi bulma programı

Yüz ikizi bulma programı, bir kişinin yüzünün resmi kullanılarak o kişinin yüzünün benzerliğini tespit etmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Bu programlar genellikle yüz tanıma teknolojisi kullanılarak çalışır ve yüzün belirli özelliklerine (gözler, burnu, ağız gibi) bakarak benzerliği tespit etmeye çalışır.

Yüz ikizi bulma programlarını kullanmak için genellikle aşağıdaki adımları izlemek gerekir:

 1. Programı indirin ve cihazınıza kurun.
 2. Programı açın ve yüzünüzün resmini çekin veya yüzünüzün resmi olarak kullanılacak bir fotoğraf seçin.
 3. Program, yüzünüzün resmini tarayacak ve benzerliği tespit etmeye çalışacaktır.
 4. Eğer programda benzerliği tespit edilebilen bir yüz ikizi bulunursa, bu yüz ikizinin bilgilerine erişebilir ve onunla iletişim kurabilirsiniz.

Yüz ikizi bulma programları genellikle ücretsiz olarak indirilebilir ve cihazınıza kurulabilir. Bu programların çalışma şekilleri ve kullanımı arasında farklılıklar olabilir, ancak genel olarak bu şekilde çalışmaktadır.

Not: Yüz ikizi bulma programlarının doğruluk oranları değişebilir ve bu programların tüm yüzleri eşit derecede doğru bir şekilde tanıyamayabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca, bu programların kullanımı insan hakları ve gizlilik gibi konularda endişe edilebilecek hususlar içerebilir, bu nedenle kullanımından önce dikkatli bir şekilde düşünülmesi tavsiye edilir.

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. İsmet dedi ki:

  İkizimi merak ediyorum

 2. İsmet dedi ki:

  Tredfyy

 3. ikizim acaba nasıl olacak dedi ki:

  çok iyi

 4. Dduduud dedi ki:

  İsu

 5. ruzgar dedi ki:

  ikizimi merak ediyorum

 6. Emir dedi ki:

  Bulun

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.