MobilShift

Hızlı Facebook uygulaması | Facebook Puffin

04.02.2016
2
Hızlı Facebook uygulaması | Facebook Puffin

Facebook Puffin web browser

Android mobil cihazlarda kullanılan Facebook uygulaması yerine kullanabileceğiniz ve Facebook mobil uygulamasının tüm özelliklerini barındıran bir uygulamadır. Facebook android uygulaması takılıyor, hata veriyor veya aşırı yavaş mı yükleniyor? Puffin Facebook ile hızlı ve daha az data (Veri) harcayın ve kota sorunu olan mobil kullanıcılar için harika bir uygulamadır. Puffin Facebook için hazırladığı bu uygulamayı Facebook hesabınıza mobil cihazdan erişmek için kullanabilirsiniz.

Puffin Facebook uygulaması ile %83’e kadar veri tasarrufu yapabilirsiniz.

Facebook Puffin uygulamasının avantajları var mı veya resmi Facebook uygulaması yerine neden Puffin Facebook browseri tercih etmeliyim diye merak edenler için, aşağıda Puffin web browser uygulamasının anlatımını ve incelemesini bulabilirsiniz.

hızlı-facebook

Puffin Facebook browser nedir ne işe yarar?

Facebook hesabınıza çok hızlı erişmenizi sağlayan ve Resmi Facebook uygulamasına göre daha etkin bir şekilde çalışan bir uygulamadır. Puffin aslında bir Web browser olarak ayrıca bir web tarayıcısıdır, ancak bu tarayıcı ise Facebook için özel olarak tasarlanmış ve mobil telefonlardan hızlı bir şekilde Facebook kullanmanızı sağlamaktadır. Facebook Puffin web browser uygulamasının hızını anlayabilmek için aşağıdaki videoda farkı açık olarak görebilirsiniz.

Facebook Puffin web browser indirme

Puffin web Facebook tarayıcısını ücretsiz olarak indirebilirsiniz, Google Play mağazasından indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

facebook-puffin-indir

Facebook için Puffin web browser indir (Google Play)

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!