MobilShift

Facebook Profilime Kim Baktı

03.09.2020
86
Facebook Profilime Kim Baktı

Facebook profilime kim baktı nasıl görebilirim? Bir çok kullanıcı, bunun mümkün olup olmadığını merak ediyor, bizde bunun mümkün olup olmadığı konusunda size bir bilgilendirme yazısı hazırladık. Bu yazımızı okuduktan sonra Facebook profilinize bakanları görüp göremeyeceğinizi tam olarak öğreneceksiniz.

Facebook Profilime Kim Baktı

Bu soruyu soran kullanıcıların bir çoğu, Facebook’un çalışma prensibini bilmedikleri için bu konuyu araştırmaktadır ve bazı yöntemleri denemektedirler. Ancak çalışma prensibini öğrenince bu durumun mümkün olmadığını anlayacaklardır.

Facebook profilinize bakanları görmeniz mümkün değildir, Facebook profilime kim baktı başlığı araştırıldığında karşılarına çıkan bir çok farklı sayfada anlatılan yöntemler bulunmaktadır, kullanıcılar da bu yöntemleri deneyerek boşa zaman harcadıklarının farkına varmazlar.

Facebook profiliniz zaten tüm kullanıcılara açık olarak durur ve Facebook’a üye olan herkes sizin paylaşımlarınızı görebilir. Elbette Facebook için bunu kısıtlayacak ayarlar bulunur, dilerseniz paylaşımlarınızı sadece arkadaşlarınız veye belirli kişilere gözükecek şekilde ayarlamanız mümkün.

Konumuza dönersek, Facebook tamamen kendi sunucuları üzerinde çalışan bir uygulamadır, Facebook üzerinde yapmış olduğunuz tüm giriş işlemleri, aramalar vs. sunucular üzerinde “Log” dosyalarında tutulur. Bu log’larda hangi sayfaları ziyaret ettiğinize kadar tüm bilgiler kayıtlıdır.

Facebook Profilime Kim Baktı Doğru mu?

Ancak bu bilgiler Facebook tarafından 3. kişiler ile paylaşılmaz hatta paylaşılamaz, bunun sebebi ise gizlilik ilkesidir. Bunun için eğer Facebook sunucusuna girerek bu bilgileri alma gibi bir imkanınız yoksa ki bu mümkün değildir, bu yüzden Profilinize bakanları da görmeniz kesinlikle mümkün değildir.

İnternette Facebook profilime kim baktı, görebilirsiniz şeklinde yapılan tüm işlemler yalandan ve kullanıcıları sitelerine çekmek ve reklam yapmak veya para kazanmak için hazırlanmış sayfalardır.

Muhtemelen, sizin Facebook hesabınızı ele geçirmek için hazırlanmış sayfalar bile olabilir. Bunun için asla Facebook dışında bir servis, hizmet ya da web sayfasına giriş bilgilerinizi vermeyin veya hesabınıza erişmek için hazırlanmış olan 3. parti güvensiz uygulamaları yüklemeyin.

mobilweb.net olarak her zaman kullanıcılarımıza doğru ve eksiksiz bilgiyi vermeyi, sadece reklam amaçlı, insanların zamanlarını boşa geçirmekle uğraştırmamak gibi bir gayemiz var. Doğru, temiz ve kaliteli, faydaları almak için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.

WhatsaApp profilime kim baktı görebilir miyim?

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.