Anasayfa » Akıllı telefon » İnstagram da Gizli Hesap Görmek Mümkün mü

İnstagram da Gizli Hesap Görmek Mümkün mü

İnstagram uygulamasında, hesap sahibi tarafından istenirse gizli olarak ayarlanabilir, bu durumda bu hesabı takip etmeyen kişiler de yapılan paylaşımları göremez ve hikayelere ulaşamaz. İnstagram’da bir çok kişi kullandığı hesapları gizli olarak ayarlamaktadır. Eğer bu hesabı takip etmiyorsanız hesap üzerinde yapılan paylaşımları da görmeniz mümkün olmaz.

Bu konu ile alakalı olarak bir çok kullanıcı, gizli hesap olarak ayarlanmış olan profilleri takip etmeden, içeriklere veya hikayelere ulaşmak istiyor. Bizde bu yazıda sizlere bunun mümkün olup olmadığını anlatacağız. İnstagram’da gizli olarak ayarlanmış olan bir hesapta yapılan paylaşımlar görülebilirmi?

instagram gizli hesap

İnstagram Gizli Hesap Paylaşımlarını Görme

Yaptığımız araştırmalar sonucunda, bunu yaptığını söyeleyen bir çok site ve uygulama olmasına rağmen, bu yöntemlerin hiç bir işe yaramadığı tarafımızdan görülmüştür. İnstagram uygulamasında bir kişinin yapmış olduğu paylaşımları görmek ve paylaştığı hikayelere ulaşmak için, o hesabı takip ediyor olmanız zorunludur.

İnstagram gizlilik politikası gereği, gizli olarak ayarlanmış bir hesaba ait paylaşımlar, yetkisi olmayan kişiler tarafından görülemeyecek şekilde ayarlanmıştır. Bir gizli hesaba ait paylaşımlara ulaşmanın yolu ise, o hesabı takip etmektir.

Bir hesabı takip etmek için ise, hesap sahibinin de izni gerekeceğinden, ilk olarak hesabı takip et butonuna basarak hesap takibi işlemini başlatmanız ve hesap sahibininde bu isteği kabul etmesini beklemekten başka bir yöntem bulunmamaktadır.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!