MobilShift

İnstagram da Gizli Hesap Görmek Mümkün mü

27.08.2018
105
İnstagram da Gizli Hesap Görmek Mümkün mü

Instagram gizli hesaplar nasıl görülür? Gizli hesapların gönderilerine bakmak için bir yöntem var mıdır? Instagram “Gizli hesap” takibi nasıl yapılır, hikayelerine nasıl bakılır? Bu yazıda size Instagram’da gizli bir hesabın gönderilerine bakmanın yolları hakkında bilgi vereceğiz.

Instagram uygulamasında, hesap sahibi tarafından istenirse gizli olarak ayarlanabilir, bu durumda bu hesabı takip etmeyen kişiler de yapılan paylaşımları göremez ve hikayelere ulaşamaz. Instagram’da bir çok kişi kullandığı hesapları gizli olarak ayarlamaktadır. Eğer bu hesabı takip etmiyorsanız hesap üzerinde yapılan paylaşımları da görmeniz mümkün olmaz.

Bu konu ile alakalı olarak bir çok kullanıcı, gizli hesap olarak ayarlanmış olan profilleri takip etmeden, içeriklere veya hikayelere ulaşmak istiyor. Bizde bu yazıda sizlere bunun mümkün olup olmadığını anlatacağız. Instagram’da gizli olarak ayarlanmış olan bir hesapta yapılan paylaşımlar görülebilir mi?

instagram gizli hesap

Instagram Gizli Hesap Paylaşımlarını Görme

Yaptığımız araştırmalar sonucunda, bunu yaptığını söyleyen bir çok site ve uygulama vardır. Ancak bu durum pek sağlıklı değildir. Bu uygulamaları internette arattığınızda karşınıza bir çok uygulama çıkmaktadır. Ancak bu şekilde Instagram gizli hesapların gönderilerine bakılabilir.

Instagram gizli hesaplara bakma uygulaması gösteren uygulamalar

Bu uygulamalar ile Instagram gizli hesapların hikayelerine ve gönderilerine bakmanız mümkündür. Ancak burada bir kaç istisna mevcuttur. Bu istisnalar arasında belirli hesapları bu şekilde görebilirsiniz. Instagram gizli hesaplara bakan uygulamalar, ortak veri tabanı sayesinde birbirlerini takip eden hesaplar üzerinden çalışırlar.

Bu demek oluyor ki, bu sisteme dahil olan ya da bu sisteme dahil olan arkadaşlarınızın üzerinden görülmektedir. Bu durumun handikabı ise, sizin de sisteme dahil olmanızdır.

Instagram gizli hesaplara bakma uygulamaları için, kendi Instagram hesabınız ile oturum açmanız gerekir. Bu durumda Instagram kullanıcı adı ve şifreniz başkalarının eline geçebilir.
Bu uygulamalar kesinlikle güvensizdir.

Ancak bazen çalışmış olmasına rağmen, bu yöntemlerin hiç bir işe yaramadığı tarafımızdan görülmüştür. Instagram uygulamasında bir kişinin yapmış olduğu paylaşımları görmek ve paylaştığı hikayelere ulaşmak için, o hesabı takip ediyor olmanız zorunludur.

Neden Instagram gizli uygulamalara bakmak gizli bir işlemdir?

Instagram gizlilik politikaları gereği, takip etmediğiniz hesapların gönderilerini görmeniz sistem gereği zaten mümkün değildir.

Instagram gizlilik politikası gereği, gizli olarak ayarlanmış bir hesaba ait paylaşımlar, yetkisi olmayan kişiler tarafından görülemeyecek şekilde ayarlanmıştır. Bir gizli hesaba ait paylaşımlara ulaşmanın yolu ise, o hesabı takip etmektir.

Bir hesabı takip etmek için ise, hesap sahibinin de izni gerekeceğinden, ilk olarak hesabı takip et butonuna basarak hesap takibi işlemini başlatmanız ve hesap sahibinin bu isteği kabul etmesini beklemekten başka bir yöntem bulunmamaktadır.

Diğer 3. parti uygulamalar bu yüzden güvensizdir ve tarafımızdan kullanılması tavsiye edilmez. Instagram hesabınızın çalınması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesi mümkündür.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.