Anasayfa » 4.5G » Finansbank 4.5g Giriş sorunu

Finansbank 4.5g Giriş sorunu

Finansbank 4.5G SIM Kart Değişikliği

Türkiyede 4.5G hizmeti kullanılmaya başlanmasıdan itibaren, yüksek hızda internet ile tanıştı ve akabinde tüm kullanıcılarda, bu servislerden yararlanmak için gerekli işlemleri yapmaya başladılar, bu işlemlerden biriside, 4.5G hizmetinden yararlanmak için gerekli olan uyumlu Sim kart değişikliğini yapmak, ancak bu durum özellikle internet bankacılığı girişlerinde bazı sorunlara yol açabilmektedir.

finansbank-4.5-g-sim-kart-giriş

4.5G Sim kart değişiklikleri

Sim kartlarını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren kullanıcılar, Finansbank internet bankacılığıa girişte iletilen Sms şifresini alamayacaklardır, bu sebeple internet bankacılığına giriş yapamayacaklardır. Böyle bir durum ile karşılaşan Finansbank müşterileri aşağıdaki işlemleri yaparak sorunlarını çözebilirler.

Finansbank 4.5g sim kart değişikliği sorunu ve çözümü için yapılması gerekenler, Finansbank.com.tr anasayfasında bulunan FinansŞifre Al > SIM Kart Bloke Kaldırma adımını kullanarak Bloke işlemini kaldırabilirler ve internet bankacılığına giriş yapabilirler.

Finansbank internet bankacılığı tek kullanımlık şifrenin iletilememesi durumunda, sorun çözümü için yapılması gereken diğer işlem ise 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Finansbank müşteri hizmetleri numarasından SIM kart blokenizi kaldırmak olacaktır.

Bunların dışında, E-posta, Sms veya telefon ile Sim kart blokenizi kaldırmaya yönelik işlemler yapılamaz, bu durumda, bu kişilere itibar etmeyin ve durumdan bankanızı bilgilendirin.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!