Anasayfa » Bilgi » Arayanin kimligini öğrenme 2016

Arayanin kimligini öğrenme 2016

Arayanin kimligi 2016

Sizi arayanın kimliğini nasıl öğrenebilirsiniz, aradığınız numaranın kime ait olduğunu merak mı ediyorsunuz yoksa gizli numaradan mı arandığınızda kimin aradığını öğrenmek istiyorsunuz. 2016 yılı için arayanın kimliğini öğrenme yolları ve sizi arayan numaranın kime ait olduğu bilgilerini öğrenme yolları hakkında pratik bilgiler verilecektir.

Arayan Gizli numara ise nasıl öğrenirim?

Sizi arayan gizli numara ise, arayanın kimliğini öğrenmeniz çok zordur, normal yollardan arayanın kimliği size açıklanmaz. İster Android olsun, ister İos olsun herhangi bir uygulama, program yada web servisi, gizli numaradan arayanın kimliğini deşifre etmez veya göstermez. Gizli numaradan arandığınızda, bu işlem karşı tarafın isteği üzerine bağlı olduğu mobil operatör tarafından gerçekleştirilir ve hiç bir şekilde arayanın kimliği yani telefon numarası size bildirilmez. Gizli numaradan arandığınızda arayanın numarasını öğrenmenin tek yolu savcılık kanalı ile yapılır.

Arayan Numaranın kimliğini öğrenme

Arayan kişinin  numarası ekranda gözüküyorsa, bu numaranın kimliğini öğrenmenin yoluda, numara rehberleri vasıtasıyla yapılır. Eğer mobil operatör rehber servisinde numarasının bulunmasını kabul eden bir abone ise, baplı bulunduğunuz mobil operatörünüzün bilinmeyen numaralar rehber servislerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone ait sizi arayan numaralarım kimlik bilgilerine ulaşmak için   11842’yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 11832

Avea ve Türk Telekom’a ait bilinmeyen numaralar için 11855’yi arayarak, bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Arayanın kimliğini gösteren bir uygulama işinizi görebilir, Gerçek anlamda stabil ve düzgün çalışan rehberinizde kayıtlı olmayan numaralarıda gösteren bir Android uygulaması gerekli açıklama ve indirme linki ile birlikte görebilceğiniz “Arayan Kim öğrenme” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!