Anasayfa » Teknik bilgiler » Android uygulamaları sd karta taşıma | Resimli anlatım

Android uygulamaları sd karta taşıma | Resimli anlatım

Android uygulamaları sd karta taşıma

Android bir cihazda, uygulamaları yedeklemek için Sd karta taşıma işlemi Rootsuz olarak nasıl yapılır? Sd karta kopyalama yaparken, dikkat etmem ve indirmem gereken bir uygulama veya program varmı? Android uygulamaların Sd kart hafızasına taşınması ile yapabilecekleriniz hakkında bilgilendirme yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Android uygulamaları indirdiniz ve kurdunuz, ve tüm bunları Sd kartınıza taşımak istiyorsunuz, yapmanız gerekenler şu şekildedir. Öncelikle indidirdiğini uygulamaları taşıyabilmek için en kolay yol bunuuygulama yönetici ile yapmaktır. Bu özellik yok ise bu işlem için bir uygulama kullanmaktır. Bu uygulamalar sizin seçmiş olduğunuz uygulamaları, Sd kartınıza kopyalamanızı sağlarlar. Android uygulamaları Sd karta kopyalamak için uygulama yöneticisini kullanın

Android Uygulama Sd kart taşıma Resimli anlatım

Andorid Sd karta kopyalamanıza izin vermektedir. Bu işlemi yapabilmek için, Telefonunuzda ayarlara dokunarak, ayarlara giriniz, burada ekranda “Uygulama Yöneticisi“‘ne dokunun.

Android uygulamaları sd karta taşıma-1

Uygulamalar listelenir, bu uygulamalar sisteminizde yüklü uygulamalardır, Yukarıda sekmelerde “SD KART” sekmesine dokunun. Bu alan Sd Kartınızda yüklü uygulamaları göstermektedir, Eğer Sd kartınız boş ise yada cihazda bir Sd kart yoksa, uygulamaların yanındaki kutular boş gözükecektir.

Android uygulamaları sd karta taşıma-2

Uygulama bilgileri ve taşıma işlemi için uygulama üzerine dokunun.

Android uygulamaları sd karta taşıma-3

Uygulama bilgileri gelir, burada uygulama ile ilgili bazı bilgiler ve bize lazım olan ” Sd karta taşı ” butonu bulunur, taşımak istediğiniz uygulamayı, bu şekilde uygulama yöneticisinden açarak Sd kartınıza kolayca taşıyabilirsiniz.

youtube abone olma

Yoruma kapalı.

error: Content is protected !!