MobilShift

Zula Hesap Aç ve Giriş Yap | Zula Kaç Gb

23.03.2020
474
Zula Hesap Aç ve Giriş Yap | Zula Kaç Gb

Zula giriş nasıl yapılır? Zula hesap açma ve kayıt olma nasıl yapılır?  Türkiye’nin ilk ve tek yerli online oyunu olan Zula oyununu oynamak için Kayıt olmanız gereklidir. Daha sonra “Giriş” işlemi yapmalısınız.

Bu yazımızda Zula hesap aç ve Zula giriş konuları ele alınacaktır. İndirmek isteyenler için “Zula kaç gb” konusunda bilgi vereceğiz.

Bu yazıda sırasıyla;

  • Zula Hesap açma ve kayıt ol
  • Zula Giriş
  • Zula indir Pc
  • Zula kaç gb
  • Zula sistem gereksinimleri

bilgileri verilecektir. Zula oyunu için sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak Zula “kayıt ol” işlemini anlatalım.

Zula hesap açma ve giriş nasıl yapılır?

Zula oyununu oynayabilmeniz için bir hesap açmalısınız. Bunun içinde Zula resmi sayfasından kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ana sayfada yer alan “Kayıt ol” butonuna tıklayarak forma ulaşabilirsiniz.

Zula hesap açarak kaydolma tamamen ücretsizdir. Yapmanız gereken küçük bir kayıt form doldurmak, ardından hesabınız açılır. Zula hesap açma aşağıda anlatılmaktadır.

Zula hesabı açma işlemi

Aşağıdaki bağlantıdan Zula resmi sayfasına gidin, Kayıt ol butonuna tıklayın. Bağlantı sayfamızın sonunda verilmiştir. Şimdi karşınıza çıkan Zula kayıt formunu doldurmaya başlayabilirsiniz.

“Kayıt ol” seçeneğine tıklayarak kayıt formunu açarak başlayın.

Karşınıza gelen kayıt formunda doldurmanız gereken zorunlu üç bilgiyi dolduralım.

Gördüğünüz gibi Zula hesap açarken bizden istenilen bilgiler aşağıda verilmiştir. Bu formda yer alan üç bilgiden ikisi zorunludur ve boş bırakamazsınız. Bu bilgiler sırasıyla şu şekildedir;

  • Zula kullanıcı adı zorunlu,
  • Zula hesap aç için e-posta adresi zorunlu değil,
  • Zula hesap şifresi zorunlu.

Gördüğünüz gibi Zula hesabı açmak oldukça kolay ve basit. Sadece bir “kullanıcı adı” ve “şifre” belirlemeniz yeterlidir. Zula kullanıcı adınız benzersiz olmalıdır. Yani daha önce başkası tarafından alınmamış ve kullanılmamış olmalıdır.  Kullanıcı adı bulmakta zorlanıyorsanız kullanıcı adı nasıl bulunur isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Dilerseniz isteğe bağlı olarak bir e-posta adresi de yazabilirsiniz.

Evet Zula oyununda bir hesap bu şekilde kolayca açılmaktadır.

Zula hesabınıza giriş yapın

Zula hesabımızı açtık şimdi ne yapmanız gerekiyor, elbette giriş işleminizi tamamlamak. Zula ana sayfasındaki Giriş kısmına gelin. Burada sizden bir “kullanıcı adı” ve “şifre” isteyecektir. Hesap açarken belirlemiştik, bunları yazarak hesabımıza giriş yapmış oluyoruz.

Zula Giriş Yap linkinden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Zula oyunu kaç GB yer kaplıyor?

Zula oyunu ile merak edilen diğer bir bilgi ise oyunun boyutudur. Zula oyununu oynamak için oyunu bilgisayara indirmeniz gerekmektedir. Bu sebeple Bunu merak eden kullanıcılarımız için hemen söyleyelim, Zula toplamda 4 GB indirme ve 5 GB saklama alanına ihtiyaç duyar. buna göre Zula oyununun 4 GB boyutunda olduğu görülmektedir.

Zula Sistem gereksinimler nelerdir?

Zula oyununu oynayabilmek için resmi web sayfasında yer alan bilgiler göre minimum ve maksimum bazı sistem gereksinimleri vardır. Bu gereksinimleri sağlamalısınız.

zula oyunu sistem gereksinimleri tablosu

Zula Ana sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.