MobilShift

Zorpia Nedir | Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır

18.10.2017
97
Zorpia Nedir | Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır

Zorpia nedir? Son günlerde oldukça yaygınlaşan arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından birisidir. Bu yazıda kısaca Zorpia nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır bahsetmek istiyoruz.

Zorpia uygulaması yeni nesil bir arkadaşlık ve sohbet uygulamasıdır. Zorpia Android ve İos platformlarında çalışabilen bir mobil uygulamadır. Zorpia uygulaması ücretsizdir ve herhangi bir ücret ödemeden, insanlarla tanışabilirsiniz ancak uygulama içi satın alma ve pro sürümünde daha fazla özellik bulunur.

zorpia nedir

Zorpia kullanabilmeniz için bir kayıt işlemi yapmış olmalısınız, bunu var olan sosyal medya ve e-posta servisleri ile yapabilirsiniz ve ayrıca bir kayıt işlemine gerek kalmaz. Daha sonra profil bilgilerinizi doldurarak, ilgi alanlarınızı seçerek size uygun kişi profillerinin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Zorpia Nasıl Kullanılır?

Zorpia uygulamasını açtıktan sonra, karşınıza gelen profiller içinden beğendikleriniz veya ilgi alanlarınıza göre arama yaparak eşleşen profiller ile sohbet edebilirsiniz. Ancak tüm unları yapabilmek için mutlaka profilinizi tamamlamalı ve bir profil resmi yüklemeniz gereklidir.

Denemek isteyenler için Google Play ve İtunes indirme linkleri aşağıdadır.

https://itunes.apple.com/us/app/zorpia-meet-friends-chat-flirt/id1040390353?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zorpia.zorpia&hl=tr

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.