MobilShift

Zippyshare nedir

24.11.2020
70
Zippyshare nedir

Zippyshare Nedir Ne Amaçla Kullanılır?

Son yıllarda karşımıza çokça çıkan bir site olan Zippyshare nedir? İnternetten özellikle bir dosya indirmeye kalktığınızda karşınıza çıkan bu site tahmin edebileceğiniz gibi bir upload ve download hizmeti veren bir sitedir.

Zippyshare dosya indirme sitesinin diğer sitelere göre daha hızlı ve kullanışlı olduğunuz söyleyebiliriz. Diğer download sitelerinde reklam ve indirme için bekletme gibi işlemler Zippyshare sitesinde bulunmaz ve “Download” butonuna bastığınızda dosya direkt olarak indirilmeye başlar.

Zippyshare kullanmanızı bu sebeple tavsiye ediyoruz, eğer internetten indirme yapacağınız alternatif siteler içinde Zippyshare varsa bunu tercih etmeniz dosyaları daha hızlı indireceğiniz için tercih etmenizde yarar olacaktır.

Bu yazıda sizlere dosya download ederken özellikle tercih edilebilecek olan Zippyshare hakkında biraz bilgi verdik ve özellikle aradığınız dosyaları bulduktan sonra indirme kısmında yaşayacağınız reklam ve bekleme gibi sorunlar ile uğraşmanıza da bir çözüm olarak Zippyshare sitesinden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.