MobilShift

Zingat nedir

08.03.2017
35
Zingat nedir

Zingat Nedir?

Zingat, yeni nesil bir emlak sitesidir, Zingat emlak sitesi, mevcut kullanılan emlak ilan sitelerinden biraz farklıdır. Zingat emlak ilan sitesi ile seçmek istediğiniz emlak ve emlağın yer aldığı çevre ile ilgili olarak bir çok bilgi ve veriye ulaşabilirsiniz. Zingat nedir ve nasıl kullanılır, dilerseniz siteyi bir az inceleyelim ve farkları sizler için özetleyelim.

Zingat Nedir ne işe yarar?

Zingat, yeni nesil bir emlak sitesidir, bu emlak ilan ve değerlendirme sitesinde yer alan ilanlar diğer sitelerden biraz farklıdır. Zingat ile inceleyeceğiniz bir site hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Emlağın fiyatı, çevresi, değeri ve ayrıntılı resimleri yanında, sokak görünümü ve hatta 360 derecelik mekan görüntülerine de ulaşabilirsiniz.

Zingat ile örneğin evinizin ne kadar ettiğini öğrenebilirsiniz, yada evinizin kendisini amorti edeceği süreyi ve ortalama alabileceğiniz kira miktarını da öğrenebilirsiniz. Zingat ile ayrıca gayrimenkul etrafında ve çevresinde yer alan sosyal tesisler veya önemli binalara yada parklara göre nasıl konumlandığını ve bunların evinize kattığı değeri de öğrenebilirsiniz.

Zingat Nasıl Kullanılır?

Zingat web sitesi üzerinden yada mobil uygulamalar üzerinden kullanılabilir. Bir emlak için Zingat sitesi üzerinden arama yapabilirsiniz. Ama daha fazla Zingat özelliği içinde üye olmanız gereklidir, Zingat üzerine ilan verebilmek içinde “kurumsal üye” olarak üyelik açmanız gereklidir.

Satın alacağınız yada kiralayacağınız bir gayrimenkul için danışmanız gereken bilgileri burada bulabilirsiniz. Eğer bir emlak satmak istiyorsanız “Evimin değeri” özelliği ile satacağınız evinizin fiyatını belirlemede yardım alabilirsiniz. Bankalardan kredi çekme olanaklarını ve kredi çektiğinizde ödemeniz gereken taksit tutarlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Zingat Hizmetleri nelerdir?

Zingat aşağıdaki tam anlamıyla bir gayrimenkul bilgi sistemi olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve hizmet vermektedir. Buna göre Zingat aşağıdaki konularda üyelerine hizmet vermektedir.

    Satılık / Kiralık İlanlar
Projeler
Evimin Değeri
Bölge Raporu
YaşamSkor
Portal Bilgi Servisleri
Gayrimenkul Yatırım Rehberi
Danışmanlar
Konut Kredisi

Zingat sitesinin bazı özellikleri, şuan için her şehir için geçerli değildir, örneğin evim ne kadar eder özelliği bazı illerde aktif değildir, ama bu illerde zamanla bu özelliklere eklenmesi beklenmektedir. Zingat.com ve Android, İos uygulamalar ile alacağınız emlak için size önemli bir fikir verebilir, ancak siz genede resmi kurumlardan bu bilgileri teyit etmeniz önerilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.