MobilShift

Zebramo hesap silme

18.10.2016
47
Zebramo hesap silme

Zebramo hesabı nasıl silinir? Bu hesap türü için online bir seçenek bulunmamaktadır. Zebramo hesabı açtınız, bir sebeple de kapatmak veya tamamen silmek istiyorsunuz yapmanız gerekenler nelerdir? Zebramo hesabı silme işlemi için yapmanız gerekenlerin anlatıldığı yazımızı okumaya devam ediniz.

Zebramo Hesap Silme

Bu hesap için, online bir hesap kapatma seçeneği bulunmadığından, sadece Yardım merkezi üzerinden hesap kapatma talebinizi iletmeniz mümkündür. Buradaki “Bize Ulaşın” seçeneğinden, neden Zebramo hesabınızı kapatmak istediğinizi belirten bir yazı ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Zebramo hesap silme için diğer bir yöntem de yardim@zebramo.com adresine bir iptal talebinde bulunmaktır. yetkililer iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra, size e-posta üzerinden bilgi vereceklerdir.

Not: Satışta olan veya henüz sipariş süreci tamamlanmamış işlemleriniz olduğunda iptal işlemi yapılamamaktadır. İptal işlemi yapılmadan önce satışta olan ürünlerinizi kaldırmanızı ve Zebramo bakiyenizde bulunan tüm paranızı banka hesabınıza havale talebinde bulunmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.