MobilShift

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

20.02.2019
201
Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek para kazanmak mümkün mü? Sizin için seçtiğimiz ve sadece yürüyerek para kazandıran uygulamalar var mı? varsa hangi uygulamalardır? 

Yürüyerek nasıl para kazandıran uygulamalar hangileri? Yürüyerek para kazandıran uygulamalar nelerdir?

Hem yürüyerek para kazanabilir hemde sağlıklı bir yaşam için yürümüş olabileceğiniz bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz.

Aslında bu uygulama ile çok fazla bir gelir elde etmeniz mümkün olmasa da, en azından sizi yürümek için motive deceği düşünüldüğünde oldukça etkili olan bir uygulamadır.

Sweatcoin isimli bu uygulama ile, hem sağlıklı bir yaşam sürme yolund yürüyüşlere başlayabilir, hemde yapmış olduğunuz bu etkinlikten para kazanabilirsiniz.

 

Yürüyerek Para kazandıran Uygulama Sweatcoin

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar Sweatcoin

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar Sweatcoin Nedir?

Peki bu uygulama nasıl para kazandırıyor? Sweatcoin uygulaması sizlere yürürken para kazanma fırsatı sunuyor demiştik, bunu nasıl yapıyor ve nasıl ödeme yapıyor?

Sweatcoin uygulaması öncelikle, günlük olarak atmış olduğunuz adım sayısını hesaplıyor ve kendi para birimi üzerinden bir ödeme yapıyor.

Sweatcoin ile Ne kadar kazanabilirim?

Sweatcoin uygulamasında,  attığınız her 1000 adım için sizlere uygulama içi para birimi olan 95 Sweatcoin vermektedir. Kazandığınız bu paraları belirli bir mikatara ulaştıktan sonra, uygulama içinden çeşitli ürünleri satın almak için kullanabilmektesiniz ya da Paypal hesabınız varsa burdan ödeme almanız mümkün olabilmektedir.

Sweatcoin uygulaması, şuan için Google Play ve App Store’da mevcut. Yani uygulamayı hem Android hemde İos ile çalışan cihazlarda kullanabilirsiniz.

Para Kazandıran Sweatcoin Uygulaması İndirme Linkleri

Sweatcoin yürüyrek para kazandıuran bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Sweatcoin uygulaması Android ve İphone cihazlarda çalışabilen iki sürümü bulunmaktadır.

Sweatcoin Google Play Store İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.sweatco.app&hl=tr

Sweatcoin App Store İndirme Linki:

https://itunes.apple.com/us/app/sweatcoin-sweat-for-coins/id971023427?mt=8

Wemove

Diğer bir spor ya da aktivite yaparak para kazandıran uygulama ise, Wemove uygulamasıdır. Bu uygulama ile günlük olarak gerçekleştireceğiniz aktivitler sayesinde bir gelir elde edebilirsiniz.

Yine Sweatcoin benzeri bir uygulama. Bu uygulamada kilometre başına sizlere 1 puan kazandırmakta. Spor yaparken parada kazanacaksınız. Hergün 5 km yürüdüğünüzde 5 puan kazanıyorsunuz. Aynı zamanda bu puanlar sayesinde rakiplerinizin önüne geçip fark yaratabiliyorsunuz.

Yürürken para kazandıran uygulamalar Wemove Yürürken para kazandıran uygulamalar Wemove

2019 Edit: Uygulama şuan için kullanımına ara vermiş durumda ve herhangi bir platformdan indirilemiyor. 

Bu uygulama tekrar aktif olarak indirilebilir olduğunda sizlerle paylaşacağız.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.