MobilShift

YouTube Go Nedir | Offline Youtube

02.10.2016
139
YouTube Go Nedir | Offline Youtube

YouTube Go nedir ne işe yarar?

Dünyaca ünlü video sitesi YouTube internetsiz çalışır mı? Yani bir internet bağlantınız yokken YouTube uygulamasını kullanabilirmisiniz, cevabınız hayır ise, YouTube Go ile bu mümkün olacak, yani offline olarak çevrimdışı olarak YouTube kullanmaya ayarayan uygulama YouTube Go olarak çok yakında hizmete girecek, YouTube Go  hakkında bilmek isteyecekleriniz.

YouTube Go Nedir?

Çevrimdışı olarak bir internet bağlantınız olmadan YouTube üzerinden video izleyerek paylaşmanızı sağlayacak olan uygulama olan YouTube Go üzerindeki çalışmalarda sona gelinir ve şuanda Hindistanda test aşamasında denenmekte, çok yakında Globalolarak tüm dünyada  ve türkiyede de kullanıma açılması bekleniyor.

YouTube GoAndroid ve İos platformlarında hizmete girmesi beklenen uygulamada çevrimdışı bir çok özellik eklenerek kullanılabilecek, örneğin internet bağlantınız varken izlediğiniz videoları daha sonra internetiniz yokken kullanabileceksiniz.

YouTube Go Android ve İos İndirme

YouTube Gouygulamasının mobil uygulamaları Android ve İos sürümleri çok yakdında yayınlandığında sizlerle hemen paylaşacağız.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.