MobilShift

Yeni ipad sim kart takma

20.12.2015
260
Yeni ipad sim kart takma

Yeni ipad sim kart takma

Apple İpad, sim kart nasıl takılır, sim kart yuvası nerede? İpad sim kart takma yeri nerede bulunur, İpad hangi sim kartı destekler. Apple ipad modellerine göre sim kart takma işlemi için resimli anlatım ile kolayca takabilirsiniz.  Apple İpad modellerine göre sim kart takma işlemi aşağıdaki modeller için aynı şekilde gerçekleştirilmektedir.

iPad Pro, iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini modellerinde sim yuvası cihazın sağ alt bölümünde yer almaktadır. Apple ipad modeline sim kart takabilmek için aşağıdaki yönergeleri uygulayın.

İpad sim kart takma işlemi

İpad modellerinde sim kart bir sim tepsisi içinde bulunur ve sim kartı takabilmek için, sim tepsisini yerinden çıkarmanız gereklidir. Bunun için, cihaz kutusundan çıkan sim kart aparatını yada bir ataş yardımı ile sim tepsisini yerinden çıkarınız. Sim tepsisi yanında bulunan deliğe sokarak hafifçe bastırın, sim tepsisi yerinden çıkacaktır. sim kartı tepsi içine yerleştirdikten sonra tepsiyi yerine yerleştirin.

Yeni ipad sim kart takmaApple İpad modellerine sim kart takmadan önce, cihazı kapalı konuma getiriniz. Cihaz Mikro sim kartı desteklemektedir, cihaza uygun olan sim kartı takınız, sim kartı kesmeyin yada bir aparat yardımı ile cihaza sim takmayın, bu işlem cihaza zarar verebileceği gibi, sim kart içinde bulunan verilerede zarar verebilmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.