MobilShift

Yandex Hesap Silme

06.10.2016
56
Yandex Hesap Silme

Yandex Hesap silme ve tamamen kapatma yapmak istiyorum, toloka hesabımı kapatmak istiyorum. Yandex Toloka hesap kapatma, hesap silme, hesabınızı kalıcı olarak silerek kapatabilirsiniz. Yandex Pasaport hesabı nasıl silinir?

Yandex Hesap kapatma

Yandex hesap kapatmak için yapılan işlemleri anlatmadan önce, hesabınızı sildikten sonra tüm hesabınız ve hesaba bağlı içerikleriniz, resimleri videolar vb. kalıcı ve geri alınamaz bir şekilde silinecektir.

Yandex servislerinde saklanan tüm verileriniz hesabınıza bağlıdır. Hesabı silerek, servislerdeki tüm verileri de (Mail servisindeki e-postalar, Foto servisindeki resimler vs.) silmiş olursunuz.

Yandex.Money, Yandex.Direct veya Kurumlar için Mail servislerini kullandıysanız kullanıcı hesabınızı tamamen silemezsiniz: Diğer servislerdeki kişisel verileriniz silinecek ve kullanıcı hesabınız engellenecektir. Böylelikle kullanıcı hesabınız kullanılamaz ve bu hesap için kullandığınız kullanıcı adınız yeniden kaydedilemez hale getirilecektir.

Yandex Hesap Silme İşlemi

Hesabı silmek için Kişisel bilgiler sayfasında bulunan Yandex Hesabı Sil bağlantısına gidin. Bu kısımda “Diğer ayarlar” kısmında “Hesabı sil” bağlantısına tıklayarak

Yandex Hesap Silme işleminde, Hesabı sil bağlantısına tıkladığınızda, Tekrar bir doğrulama işlemi yapmanız gerekir, formdaki alanları doldurun ve “Hesabı Sil” butonuna basarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

yandex-hesap-silme-2

Yandex Hesap Silme için Sayfaya giriş yapın

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.