MobilShift

Xiaomi mi5 sim kart takma

08.11.2016
72
Xiaomi mi5 sim kart takma

Xiaomi mi5 Sim nasıl takılır?

Xiaomi mi5 modeline sim kart takma resimli anlatım olarak sizlere göstereceğiz, Xiaomi mi5 hangi sim kartı kullanır, sim takma işlemi nasıl yapılıyor? Xiaomi mi5 modelini satın aldınız, telefonunuzu kullanmak için geçerli bir sim kart takmanız gerekmektedir. Xiaomi mi5 için sim kart takma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken bir kaç işlem bulunur. Cihaza sim kart takmadan önce mutlaka cihazı kapalı konuma getiriniz ve cihaza uygun sim kartı takınız.

Xiaomi mi5 Sim Takma işlemi

Cihazınız çift sim kartlı bir modeldir ve cihaz Nano sim kartı destekler, cihazın sim kart girişi ise cihazın sol yanında ve üst bölümde sim kart tepsisi içinde bulunur. Cihaz kutu içeriğinde sim kart tepsisini çıkartmak için bir aparat bulunur, bunun yardımıyla resimde görülen deliğe hafifçe bastırın tepsi boşa çıkınca eliniz yardımıyla tepsisini yerinden çıkarınız.

xiaomi-mi5-sim-kart-takma-1

Xiaomi mi5 sim kart tespsisin de iki adet Nano sim kart takma bölümü yer alır, bunlar Sim1 ve Sim2 olarak isimlendirilir, sim kart veya kartlarınızı, yuvalarına uygun şekilde oturacak şekilde takınız, sim kartınızın çipli kısmı aşağı gelecek şekilde yerine yerleştirin.

xiaomi-mi5-sim-kart-takma-2

Son olarak sim kart tepsisini yerine yerleştirin ve tam yerine oturduğuna emin olun. cihazınızı açarak sim kartınızı kontrol edin.

xiaomi-mi5-sim-kart-takma-3

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.