MobilShift

Xiaomi mi5 hard reset atma

08.11.2016
158
Xiaomi mi5 hard reset atma

Xiaomi mi5 hard reset atma

Xiaomi Mi5 hard reset nasıl atılır? Xiaomi Mi5 fabrika ayarlarına döndürme işlemine Hard Reset denilmektedir, bu işlem ile cihaz sıfırlanır ve fabrika ayarlarına döner, cihazınızda yazılımsal bir sıkıntı ve sorun varsa, hard reset atarak atarak çözmeniz mümkündür. Bu yazımızda sizlere Xiaomi Mi5 modeline Hard Reset nasıl atılır sizlere anlatalım.

Xiaomi Mi5 Hard Reset

Cihazı ilk olarak kapatınız ve ses açma tuşu ile birlikte kapatma (güç) tuşuna aynı anda basınız. Ekranda Mi logosu görünecektir, bunu görünce güç tuşunu bırakın ve kurtarma seçenekleri görününceye kadar ses açma tuşuna basmaya devam ediniz.

xiaomi-mi5-hard-reset-1

Kurtarma seçenekleri geldiğinde, İngilizce olabilir burada “Factory Data Set and Select Device” seçeneğini seçerek onaylayınız, burada seçme işlemini ses tuşları ile yapabilirsiniz, onaylama işlemi içinde güç tuşuna basarak işlemi bitiriniz ve cihaz yeniden başlatılacak ve fabrika ayarlarına dönecektir.

[notification type=”notification_info” ]Uyarı: Cihaza hard reset işlemi ile tüm verileriniz silinecektir bu yüzden verilerinizi yedeklemeniz gerekmektedir.[/notification]

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.