MobilShift

Xiaomi Mi5 alınır mı | Nasıl bir telefon

08.11.2016
53
Xiaomi Mi5 alınır mı | Nasıl bir telefon

Xiaomi Mi5 Telefon Nasıl?

Bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen, ancak biraz tereddüt yaşanılan bir telefon olan Xiaomi Mi5 modeli nasıl bir telefon, bu telefon alınır mı? Xiaomi Mi5 tercih edecek olan kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla bazı bilgileri sizlere vermek istedik. Xiaomi Mi5 cihaz özellikleri ve fiyat performans olarak değerlendirilecek olan bu telefon kullanıcı yorumları ile beraber nasıl bir telefon olduğu hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Xiaomi Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi5 modeli, 5.1 inç büyüklüğünde ve 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde ve 16 milyon renk seçeneğinde geliyor. 1,8 GHz Quad Core işlemciye ve 3 GB ram belleğe sahip telefonda batarya 3000 mAh olarak üretilmiş. Şimdi bu temel özelliklere göre aynı özelliklere sahip telefonları incelediğinizde, fiyat olarak hayli uygun olarak öne çıkmakta.

xiaomi-mi5-nasil

Diğer incelemeniz gereken nokta ise  Xiaomi şirketinin ve garanti koşullarının durumu olacaktır. Xiaomi şirketi dünyada kendisini kanıtlamış ve global pazarda yer edinmiş büyük bir çin firmasıdır. Daha detaylı bilgi isterseniz “Xiaomi Şirketi Bilgileri” isimli yazmızdan bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Türkiye ofisi bulunmadığından garanti koşulları şu an için ithalatçı firma tarafından karşılanmaktadır, bu sebeple garanti koşullarını iyice incelemeniz yararınıza olacaktır.

Akıllı telefon satışı yapan online alışveriş sitelerinin yorum kısımlarını inceleyerek gerçek kullanıcı deneyimlerini incelemenizi de tavsiye ediyoruz, ayrıca sosyal medya da ürün kullanıcılarının yorum ve deneyimlerine bakabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.