MobilShift

Xiaomi Mi 5s bilinmeyen özellikleri

17.06.2017
50
Xiaomi Mi 5s bilinmeyen özellikleri

Xiaomi Mi 5s Önemli Özellikleri

Xiaomi Mi 5s Bilinmeyen, gizli ve yararlı özellikleri neler? Xiaomi Mi 5 serisinin güzel ve faydalı özellikleri nelerdir? Xiaomi Mi 5, 5s 5 Prime ve Pro serilerinde geçerli olan bu özellikleri öğrenebileceksiniz.

Arama ve çağrı için Android telefonlarda olmayan özellikler, Gizli mesaj kutusu, dikey olarak çağrı açma, ücretsiz mesajlaşma, gelişmiş rehber görünümü gibi bi rçok bilinmeyen ve yeni özelliği öğrenebilir ve kullanmayabaşlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5s fiyat/performans oranı ile son günlerde kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşmakta ve oldukça ilgi görmekte, bir çok yeni ve güzel özelliği yanısıra, barındırdığı bir çok üst düzey özellikleri sayesinde, kullanıcılarını memnun ediyor. Peki, Xiaomi Mi 5s için hazır ve kullanışlı bi rçok yeni özellik olduğunu biliyormusunuz?

Bu yazıda sizlere Xiaomi Mi 5 serisinin bir çok yeni ve bilinmeyen özellikleri hakkında ipuçları vereceğiz.

Xiaomi Mi 5 Özellikleri

Kişilerinizin özelliklerini görme, eğer kişilere ait resim ve diğer ayrıntıları göremiyorsanız, rehberiniz basit görünümde olabilir, bu durumda; Simple Mode “Basit Mod” seçeneğini pasif hale getirmeniz yeterlidir.
Xiaomi Mi 5s için cebinizde yanlışlıkla çağrı engelleme veya cevaplama sorunları yaşamamak için, aşağıdaki ayarları yapın.

Xiaomi Mi 5s’te çağrı kaydetme için, herhangi bir yazılıma ihtiyacınız yok,

Eğer MIUI işletim sistemi ile çalışan bir telefon sahibi tanıdığınız varsa, herhangi bir yazılıma ya da uygulamaya ihtiyacınız olmadan sadece internet üzerinden mesajlaşabilirsiniz.

Eğer çağrı yanıtlama ekranından sıkıldıysanız ya da farklı bir örneğin dikey kaydırma ile yanıtlama işlemi istiyorsanız bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5s modelinde bilinmeyen numaraları tanımlama yapmak için, aşağıdaki ayarları kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan SMS gönderebilirsiniz, bunun için Telefonunuzdaki MIUI hesabınızla http://i.xiaomi.com/ adresinden kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Telefonunuzda gizli mesaj bölümü bulunur, bunun için mesajlar bölümünde ısrarla üst tarafı görebilmek için ekranı aşağıya kaydırmaya çalışın.

Dilerseniz mesajları sabitleyebilir ve her zaman en üstte olmasını da sağlayabilirsiniz.

Cihaz kilitli iken, Home tuşuna parmak izi okuyucusu olan tuşa uzun süre basılı tutun, cihazın feneri aktif hale gelecektir.

Cihazın kilit ekranına çift tıklayarak Müzik çalara geçiş yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5 ve 5s için dilerseniz başlangıçta yani telefon açıldığında hangi uygulamaların açılacağına karar verebilirsiniz. Bu durum telefonunuzda performans artışı olmasına sebep olacak ve telefonunuzda daha hızlı çalışacaktır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.