MobilShift

Wish Hesap Silme Nasıl Yapılır

21.07.2017
95
Wish Hesap Silme Nasıl Yapılır

Wish hesabı nasıl silinir? Wish, ünlü ve popüler bir online alışveriş sitesidir. Alışveriş yapabilmek için bir hesap açmanız gerekir. Ancak var olan hesabınızı dilerseniz kolayca silebilirsiniz. Wish hesap silme işlemi için size anlattığımız yönergeleri uygulayabilirsiniz.

Wish üzerinden satın alma işlemi yapmak üzere bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, Android ve IOS uygulamalarını da yükleyerek, akıllı telefonlarınızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Wish Hesabı Nasıl Silinir?

Artık Wish uygulamasını kullanmak istemiyor ve tamamen kalıcı olarak silmek istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir. Wish hesabı nasıl silinir, resimli olarak uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Bu işlemlerin sonunda kolayca Wish hesabınızı silebilirsiniz.

  • Wish hesabınıza giriş yapınız
  • Sağ üst taraftaki adınızın yazdığı bölümdeki ok işaretine tıklayın ve açılır menüden “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
  • Wish ayarlar sayfasında hesap ayarlarınız yer alır ve sayfanın alt kısmına doğru “Hesabı Silin” seçeneği yer alır, buna tıklayın.
  • Wish hesap silme işleminde son olarak hesap silme işlemini onaylamanız yeterlidir. Bu işlemden sonra Wish hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.