MobilShift

Windows Phone Microsoft hesabını değiştirme

03.07.2014
41
Windows Phone Microsoft hesabını değiştirme

Windows Phone mobil microsoft hesap değiştir.

Windows Phone Microsoft hesabını değiştirme işlemi nasıl yapılır? Herhangi bir nedenle telefonunuzdaki senkronize ettiğiniz Microsoft hesabınızı değiştirebilirsiniz. Bu işlem ücretsiz ve kolayca yapılabilmektedir. Windows Phone mobil telefonunuza senkronize ettiğiniz Microsoft hesabı şu şekilde değiştirebilir. Bu hesap değişikliğinde eski hesaba ait tüm veriler sıfırlanır ve telefon fabrika ayarlarına döndürmek gereklidir. Bu önemli uyarıdan sonra aşağıdaki şekilde Windows yüklü telefonunuzdan hesap değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Windows Phone Hesap değiştirme işlemi

 1. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın, sonra da resim, müzik ve videolarınızı yedekleyin.

 2. Uygulama listesinde Ayarlar Ayarlar simgesi > Hakkında‘ya dokunun.

 3. Telefonunuzu Sıfırlayın seçeneğine dokunun. SD kartınızın içeriğini silmek istiyorsanız, SD kartı da sil‘e dokunun.

 4. Uyarı mesajı görüntülendiğinde, gerçekten hazır olduğunuzdan emin olun ve ondan sonra onaylamak için Evet > Evet‘e dokunun. Telefonunuzda fabrika ayarları geri yüklenir.

 5. Telefonunuz yeniden başlatıldığında, kurulum işlemi için size yol gösterir. Yaşamınıza Düzen Katın ekranına geldiğinizde, Oturum Aç‘a dokunun ve kullanmak istediğiniz hesapla oturum açmak için yönergeleri izleyin.

 

Bu şekilde yapacağınız işlemler yeni bir hesap ekleme işlemidir. Yani var olan ve telefonunuz ile senkronize ettiğiniz bir hesabı iptal ederek yeni bir microsoft hesabı eklemenizi sağlar.

Var olan senkronize ettiğiniz hesabı silerek yeni bir heap eklediğinizde  telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir ve yedeklemiş olduğunuz tüm uygulama ve dosyaları kaybedersiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Gulsen dedi ki:

  Salam necesiz

 2. Anonim dedi ki:

  Sagol

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.