MobilShift

Whatsapp yükleme | İndir

22.01.2016
155
Whatsapp yükleme | İndir

Whatsapp yükleme indirme

Whatsapp kullanmak için akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirmeniz gereklidir. Whatsapp uygulamasını ücretsiz olarak  Android, iPhone, BlackBerry, Nokia S40, Symbian, Windows Phone işletim sistemlerinde çalışabilen sürümleri mevcuttur. Bu üsürmleri cep telefonunuzun çalıştığı uygun sürüme göre indirmeniz gerekmektedir. Whatsapp uygulaması tamamen ücretsiz kullanılabilen bir uygulamadır.

Whatsapp ayrıca Web üzerinden de çalışabilir, bunun için Web.Whatsapp.com adresinden giriş yaparak, mobil cihazınızdaki uygulamaya entegre olarak çalışmabilirsiniz. Web Whatsapp ile ilgili daha detaylı bilgi için Web Whatsapp nedir nasıl girilir? isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Whatsapp uygulama indirme bağlantıları

Whatsapp Android indir

Whatsapp tüm Android sürümleri ile uyumlu çalışır, eğer Android işletim sistemi ile çalışan bir telefona sahipseniz, aşağıdan Android sürümünü indirerek cihaza yüklemeniz gereklidir. Android Whatsapp uygulama indirme ve yükleme bağlantısı aşağıdadır.

whatsapp-android

Whatsapp Android indir

Whatsapp İos indir

İos ile çalışam Apple ürünlerinde çalışan Whatsapp sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

whatsapp-ios-apple

Whatsapp İos yükle

Whatsapp Windows Phone indir

Whatsapp Windows Phone ile çalışan telefonlarda kullanabileceğiniz bir sürümdür ve cihazauygun sürümü indirmelisiniz, Windows Phone ile çalışan bir cihaz için aşağıdaki linkten uygulamayı indirebilirsiniz.

whatsapp-windows-phone

Whatsapp Windows Phone indir

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.