MobilShift

Whatsapp uyumlu telefonlar

30.08.2015
52
Whatsapp uyumlu telefonlar

Whatsapp uyumlu telefonlar hangileri?

Whatsapp uyumlu telefonlar listesi, telefonum Whatsapp uyumlu mu? Hangi telefonda Whatsapp çalışır? Whatsapp destekleyen telefon modelleri hangileri sorgulama yapmak. Whatsapp hangi telefonlara kurulur? Whatsapp uygulamasını çalıştıran telefonları nereden öğrenebilirim?

Whatsapp destekleyen telefonlar

Whatsapp, mobil cihazlardan mesajlaşma, sesli görüşme ve dosya paylaşımına olanak sağlayan, ücretsiz bir yazılımdır. Whatsapp uygulamasını hangi telefonlarda kullanabilirim, yada hangi telefonlarda çalışır merak ediyorsanız, bunu sorgulayabilirsiniz.

Bir işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda Whatsapp çalışır, hatta en eski işletim sistemi olan Symbian’da bile Whatsapp çalışmaktadır. Bir cihazda Whatsapp çalışıp çalışmayacağını öğrenmek için, telefonun özelliklerinden İşletim sistemi’ne bakın, eğer aşağıdaki işletim sisteminden birisine sahip ise o telefonda Whatsapp uygulaması çalışacaktır.

Whatsapp destekli sistemler

Whatsapp uygulaması, bir çok telefon işletim sisteminde çalışır ve piyasada bulunan ve bir işletim sistemine sahip telefon modelini destekler. Whatsapp’ın desteklediği işletim sistemleri ve çalışabildiği telefon modelleri şu şekildedir.

Whatsapp destekleyen işletim sistemleri

 

Whatsapp, Android, İos gibi sistemleri çalıştıran tüm telefonlarda çalışır. Bu listede en eski işletim sistemi olan Symbian ile çalışan bir çok modelde Whatsapp uygulaması çalışabilmektedir.

Genede emin değilseniz, Whatsapp resmi sitesinden telefonunuzun Whatsapp uygulamasını destekleyip desteklemediğini sorgulayabilirsiniz.

whatsapp-destekli-telefonlar

Whatsapp destekleme sorgulama için tıklayınız

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.