MobilShift

Whatsapp toplu mesaj gönderme

24.01.2016
163
Whatsapp toplu mesaj gönderme

Whatsapp toplu mesaj gönderme

Whatsapp’da toplu mesaj nasıl gönderilir, Yeni yayın özelliği ile birden fazla kişiye aynı anda mesaj atabilirsiniz. Whatsapp kişilerinize, Whatsapp uygulaması üzerinden topluca mesaj atabilirsiniz. Whatsapp toplu mesaj atmak için aşağıdakiyönergeleri uygulamalısınız.

Whatsapp Toplu mesaj atma işlemi

Whatsapp toplu mesajı, telefon rehberlerinde sizin numaranız ile kayıtlı kişilere gönderebilirsiniz. Bunun için kişileri ekleyrek birden fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Whatsapp topluca mesaj göndermek için  Whatsapp uygulamasını açın, Sohbetler sekmesinde iken, buradan “Yeni Yayın” menüsüne dokunun.

Toplu mesaj alıcılarıwhatsapp-toplu-mesaj (1)

Toplu mesaj alıcıları listesi ekleme alanı açılacaktır, buradan kişi ismi yazarak yada artı işareti ile rehberinizde bulunan Whatsapp kişilerini eklemeniz gerekmektedir.

whatsapp-toplu-mesaj (2)

Whatsapp kişilerinizi eklemek için listedeki kişilerin yanında bulunan kutucukları işaretleyin, buradan seçtiğiniz kişilere toplu mesaj gönderilecektir.

whatsapp-toplu-mesaj (3)

Whatsapp kişilerinizi ekledikten sonra “Bitti” butonuna dokunarak işlemi onaylayınız, kişilerinizi seçtikten sonra mesajınızı gönder dediğinizde seçili kişilere aynı anda yazdığınız mesaj toplu olarak gönderilecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.