MobilShift

Whatsapp ta mesajı geri almak

23.07.2016
145
Whatsapp ta mesajı geri almak

Whatsapp’ta gönderilmiş mesaj geri alınır mı?

Whatsapp içinden, isterseniz bir kişiye isterseniz bir gruba gönderilmiş mesajlar geri alınabilir mi? Gönderilmiş olan mesajlar karşı taraf okumamış olsa silinebilir veya geri alınabilir mi şeklinde bazı sorular ile karşılaştık, bu durum üzerine sizlere bir bilgilendirme yazısı yazmaya karar verdik.

Whatsapp mesajlarını geri almak mümkün mü?

Bu sorunun cavabı hayır, yani mesaj karşı tarafa ulaşmış ise yapacak bir şeyiniz yok, Whatsapp’da mesaj karşı tarafa ulaşınca gri renkte bir tek tik mesajınızın altında görünür. bu durumda Whatsapp sunucularından karşı tarafa mesaj gitmiş demektir, bu çift tik olursa mesaj o kişiye ulaşmış rengi maviye dönerse mesaj okunmuş anlamına gelir. Tüm bu durumlarda Whatsapp’dan gönderdiğiniz mesajı geri almanız mümkün olmaz.

Whatsapp’da mesajı gönderdiğiniz ilk anda mesaj gönderilirken bir saat işareti çıkar bu tek tik işaretine dönmeden internet bağlantınızı kesebilirseniz mesajın gönderilmesini engellemeniz bir ihtimal gerçekleşebilir.

İleride belki Whatsapp üzerinden gönderilen mesajları geri alma özelliği gelebilir ancak bugün için bu durum mümkün değildir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.