MobilShift

WhatsApp Sohbet Yedeklerini Geri Yükleme

17.03.2020
139
WhatsApp Sohbet Yedeklerini Geri Yükleme

WhatsApp sohbet yedeklerini geri yükleme nasıl yapılır? WhatsApp yedeklerinizi nasıl geri alabilirsiniz. Eğer yedekleme yaptıysanız nasıl geri yükleyebilirsiniz yazımızda bulabilirsiniz.

WhatsApp mesajlarınızı ve konuşmaları geri getirmenin en kolay ve basit yolu hangisi, sildiğiniz mesajları yedeğinizden tekrar yükleyebilirsiniz. Bu şekilde hem yazışmalarınızı hem de resim ve videolarını geri getirebilirsiniz. WhatsApp sohbetlerini geri yüklemek için yapmanız gereken işlemler şu şekildedir.

WhatsApp Sohbet Yedeğini Geri Yüklemek

WhatsApp sohbet yedeklemenizi geri yüklemek için izlemeniz gereken yol, uygulamayı silip tekrar yüklemektir, buna göre aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

  • WhatsApp uygulamasını silin ve tekrar kurun.
  • WhatsApp telefon numaranızı doğrulama işlemini gerçekleştirin.
  • Bu aşamada; Sohbet yedeğinizi Google Drive üzerinden geri yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır “Geri Yükle” seçeneğine dokunun.
  • Geri yükleme işlemi bittikten sonra önce eski yedek alınmış sohbetleriniz ardından da varsa medyalarınız geri yüklenecektir.

Bu işlem için WhatsApp ayarlarınızdan yedekleme seçeneğinin aktif olması gerekmektedir ve bu alanda yer alan yedekleme sıklığına göre alınan yedekler geri yüklenecektir.

Yedeklenmeyen mesajları almanın bir yolu olup olmadığını anlamak için yapmanız gerekenler “WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri alma” isimli yazımızdan okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.