MobilShift

WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

28.01.2021
72
WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

WhatsApp okuyamadan silinen mesajları okuyabilmenizin 3.parti bir yazılım ile okunması mümkündür. Size gönderilen ve silinen mesajlar aslında tam olarak silinmez ve içeriği görülebilir.

WhatsApp uygulamasından bir mesaj geldi ve daha siz okuyamadan mesaj gönderen tarafından silindi. Bu durumda silinen mesajın içeriğini merak ediyorsunuz, okumanın bir yolu, yöntemi var mı?

WhatsApp Silinen Mesajlar Nasıl Okunabilir?


WhatsApp üzerinden size gönderilen ve daha sonra siz okumadan silinen mesajları okuyabilmenizin bir yöntemi var demiştik, bunu 3. parti bir yazılım ile okuyabilirsiniz.

WAMR isimli uygulama tam olarak bunu yapıyor. WAMR uygulamasının amacı silinen mesajları görebilmek ve okuyabilmek .WAMR sadece WhatsApp değil, Telegram, Snapchat, Messenger’dan gelen mesajları da okuyabilmenize olanak tanıyor.

WAMR ile metin mesajlarının yansıra medya dosyalarınızı da (resimler, videolar, sesli notlar, ses, animasyonlu gifler ve çıkartmalar) kurtarabilirsiniz! Hatta WhatsApp Durumları da indirebilirsiniz! Bunları yapabilmenin yolu ise WAMR uygulaması.WhatsApp silinen mesajları okumak isteyenler için geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken Google Play üzerinden uygulamayı yüklemek.

Uygulamayı kurduğunuzda artık eğer size biri mesaj atıp silerse WAMR uygulamasından size bildirim gelir ve silinen mesajlar, durumlar kısacası WhatsApp’ta silinen her şey WAMR uygulaması ile kolayca görüntülenebilir.

WAMR uygulamasının mesajları her zaman geri getireceği elbette garanti değildir ve resmi bir yedekleme uygulaması da değildir. WAMR uygulamasını kullanırken Android işletim sisteminin bazı kısıtlamaları ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer bir sohbetinizi sessize almışsanız, WAMR bu sohbetteki mesajları size bildirim olarak atmayacaktır ve yedeklemeye kaydetmeyecektir.

WAMR ile mesajlar kaydedilmiyorsa, bunun nedeni Android’in WAMR’ı kısıtlaması olabilir. Bu durumda tüm pil optimizasyon hizmetlerinden WAMR’ı kaldırın, sorununuz bu şekilde çözülecektir.

WAMR Android için İndirme Linki

Aşağıdaki linkten WAMR uygulamasını Google Play üzerinden resmi olarak indirebilirsiniz.

Wamr uygulamasını indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.