MobilShift

Whatsapp Para Nasıl Gönderilir

18.08.2017
61
Whatsapp Para Nasıl Gönderilir

Whatsapp Para Gönderme Özelliği

Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta para gönderme ve alma özelliği artık hizmet vermeye başlayacak, buna göre Whatsapp uygulamasını kullanarak, dilediğiniz kişiye mobil telefon üzerinden para gönderebilecek veya alabileceksiniz. Whatsapp para gönderme özelliği ile ilgili olarak, merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz.

Whatsapp Para Gönderme Özelliği

Whatsapp için çok yakın zamanda Hindistanda uygulamaya gireceği söylenmekte, kısa süre içinde de tüm dünyada kullanılan bir ödeme sistemi olması da bekleniyor. Whatsapp için kullanılacak bu özelliğin, nasıl ve hangi şartlarda kullanılacağı şimdilik bilinmiyor.

Whatsapp üzerinden para gönderme ve alma işlemleri, muhtemelen bir sanal banka bağlantısı üzerinden gerçekleşecek ve her iki taraf için kolay ödeme sistemi ile para transferini mümkün kılacak. Sistem detayları kullanımın gerçekleşmesi ile ortaya çıkacak ve her ülke standartlarına göre değişkenlikler göstermesi de muhtemel.

Whatsapp para gönderme

Whatsapp Para Nasıl Gönderilir?

Bu sorunun cevabı çok yakında sistem kullanılmaya başlandığı zaman ortaya çıkmış olacak, ancak, Whatsapp uygulaması içinde entegre olan ve bir güvenlik şifresi ile erişilebilen bir para transferi bölümü olacağı ve bu bölümden mobil ödeme sistemi ve para gönderme ve alma işlemlerininde yapılacağı söyleniyor.

Whatsapp Para Gönderme ve Alma İşlemi

Çok yakında Whatsapp uygulamasını arkadaşlarımız arasında para gönderme ve alma işlemleri içinde kullanabiliriz, bu, her geçen yeni bir özellik eklenen Whatsapp için sürpriz olmasa gerek, bir çok özelliği bünyesinde toplayan Whatsapp için eklenecek olan Whatsapp Para Gönderme özelliği ile daha fazla günlük hayatımızda olacağa benziyor.

 

Kaydet

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.