MobilShift

Whatsapp Nedir ne işe yarar?

21.01.2016
141
Whatsapp Nedir ne işe yarar?

Whatsapp nedir?

Whatsapp, oldukça popüler bir iletişim aracıdır. Whatsapp ücretsiz olarak mobil telefonlarda kullanılabilen ve çeşitli sürümleri olan, öncelikle text mesaj, resim, müzik ve dosya gönderip alabileceğiniz, listenizde bulunan kişilerle Sesli görüşmeler yapmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.

Whatsapp ne işe yarar?

Whatsapp uygulamasını İos, Android veya Windows Phone sistemine kurarak kullanabilirsiniz. Whatsapp uygulamasını kurduktan sonra, rehberinizde kayıtlı olan kişilerin Whatsapp uygulamasını kullananlarını listenizde görürsünüz, bu kişileri sesli arama yaparak normal bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Whatsapp kişilerinizle mesajlaşmada yapabilirsiniz, tüm bu işlemler tamamen ücretsizdir.

Whatsapp uygulaması içinde birden fazla kişi ile iletişime geçmek için Grup kurarak aranızda konuşmalar, resim paylaşımları, müzik ve seslimesajlarda gönderebilirsiniz.

Whatsapp ayrıca dosya gönderme, konum paylaşımı gibi konularda da etkili bir iletişim aracıdır. kısacası Whatsapp birileriyle iletişime geçebilmekiçin harika ve oldukça da basit özellikler sunan bir uygulamadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.