MobilShift

Whatsapp nasıl indirilir | Neden İndiremiyorum

22.12.2016
41
Whatsapp nasıl indirilir | Neden İndiremiyorum

Whatsapp nasıl indirilir?

Whatsapp uygulamasını neden indiremiyorum? Whatsapp uygulaması bir çok platformda çalışan bir uygulamadır, Whatsapp uygulamasını indirmek için telefonunuza uygun sürümü indirmeniz gerekmektedir. Whatsapp uygulamasının yanlış sürümünü indirmiş olabilirsiniz, bu durumda Whatsapp telefonunuzda çalışmayacaktır. Whatsapp indirmenin en kolay ve basit yolu hangisidir, neden ben indirmekte zorlanıyorum. Bu yazıda size Whatsapp uygulamasının en kolay ve güvenli olarak nasıl indirileceği anlatılacaktır.

Whatsapp İndirme

Whatsapp Bilgisayarda, Android, İos, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia işletim sistemlerinde çalışan bir uygulamadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, telefonunuz hangi işletim sistemine sahip ise, ona uygun olan Whatsapp sürümünü indirmeniz gerekmektedir, aksi halde telefonunuza indirme başarılı olsa bile çalışmayacaktır. Çünkü sadece tek tip bir Whatsapp uygulaması bulunmaz, her ne kadar yaptıkları iş veya görünümleri aynı olsa bile, arka planda farklı kodlar ile çalışırlar.

whatsapp-indirme

Bu sebeple bu konu önemlidir, telefonunuza ait işletim sistemine uygun Whatsapp’ı indirmek için Whatsapp web sayfasında yer alan Download bölümünü ziyaret ediniz. Buradan  telefonunuza uygun sürüme tıklayarak, telefonunuza indirmeniz mümkün olacaktır.

Whatsapp İndirme sayfası

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.