MobilShift

Whatsapp Kişiye Özel Zil Sesi tanımlama İphone

Whatsapp Kişiye Özel Zil Sesi tanımlama İphone

Whatsapp kişiye Göre Zil Sesi Atama

Bu yazı İphone kullanıcıları için hazırlanmıştır. İphone’da kullanılan Whatsapp özel ton nasıl tanımlanır ile ilgili resimli anlatım içermektedir.

Whatsapp’da Özel ton nasıl tanımlanır? Whatsapp’da dilerseniz kişiye özel bir zil sesi tanımlayabilirsiniz. İphone kullanıcıları için bunun nasıl yapıldığını resimli olarak anlatalım. İphone modellerinde Whatsapp için kişiye has bir zil sesi nasıl tanımlanabilir?

Whatsapp Uygulamasında kişilerinize göre farklı zil sesleri seçmeniz mümkün. Bunun için o kişiye ait bilgilere girerek buradan tanımlama yapmamız gerekli. Bunu nasıl yapacağız. Aşağıda resimli olarak bunun nasıl yapılacağı anlatılmaktadır.

Whatsapp Kişilerime gidin, bunu yapmak için Sohbetler kısmından, üstteki kişiler kısmından kişiyi bulabilirsiniz. Kişi listesi geldiğinde özel zil sesi tanımlamak istediğiniz kişiye dokunarak o kişinin profiline gidin.

 

Kişiyi buldunuz, burada o kişi ile yapmış olduğunuz sohbetler yer alır, en üstte ise kişinin ismi yer alır. Buraya dokunun.

Kişi profili karşınıza gelecektir, burada o kişiye ait bilgiler ve özel ayarlar bulunur. Burada o kişiye ait bir özel zil tonu tanımlayacağımız için, “Özel Ton” seçeneğine dokunun.

 

Daha sonra açılan listede yer alan seslerden, bir tanesini seçerek tanımlayın. Bu şekilde yapacağınız işlemden diğer kullanıcılar etkilenmez ve o kişiye özel bir uyarı olur.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.