MobilShift

WhatsApp Kim Online | Çevrimiçi Kontrol Etme Uygulamaları

07.01.2022
147
WhatsApp Kim Online | Çevrimiçi Kontrol Etme Uygulamaları

WhatsApp’ta kim ne zaman online olmuş merak ediyorsunuz ama bunu takip etmek sizi yoruyor mu? O zaman sizin için belirlediğiniz bir numarayı ne zaman çevrimiçi oldu kaç dakika online oldu vb. bilgileri raporlayan bir servise ihtiyaç duyuyorsunuz demektir.

Bizde bu yazıda, sizin için en güncel ve çalışan birkaç uygulamayı derledik ve yazımız içeriğinde sizlere sunduk.

WhatsApp’ta birçok kullanıcı, eşini dostunu, sevgilisini ya da karısını bu şekilde takip etmek istiyor. Bunun için uygulama arıyor ya da bu hizmeti veren takip sistemlerini araştırıyor. Bunun yerine biz sizin için en iyi servisleri araştırdık ve aşağıda detaylı bilgiler ile birlikte verdik.

Artık sizin için WhatsApp’ta kimlerin Çevrimiçi olarak görüldüğü, ne zaman ve hangi sıklıkla online olduğunu gösteren servis ve uygulamaları arayıp bulmak yerine sadece tercih etmek ve kullanmak kalıyor.

WhatsApp Kim Online Nasıl Görebilirim?

Bu özelliği siz gösteren birçok  uygulama var, ancak bu uygulamaların birçoğu ücretli veya deneme süresi bulunuyor. Eğer ücret konusunda bir sıkıntınız yoksa, bu servislerden bir tanesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Burada kullanıcıların en çok merak ettikleri ise, karşı tarafa bu yönde bir bilgi veya bildirim gidip gitmediği, bu sorunun cevabı Hayır! Karşı tarafa takip edildiğine dair bir bilgi veya bildirim gitmiyor.

Ücretli olarak sunulan bu hizmetlerde genelde bir numara ve daha profesyonel sistemlerde ise birden fazla numarayı takip etmenize olanak tanıyabiliyor.

Hatta daha ileri seviyede hizmet veren sistemlerde ise, bu numaraların hangi sıklıklarda Çevrimiçi olduğuna göre birden fazla numaranın birbirleri ile iletişim kurup kurmadığını da anlamanıza olanak tanıyabiliyor.

WhatsApp Çevrimiçi Takip Etme Uygulamaları

WhatsApp kim online takip edebileceğiniz uygulamalardan bazıları ve özellikleri aşağıda verilmiştir. Sundukları özelliklere göre tercih edebilirsiniz.

Chatwatch Online Takip Uygulaması

Chatwatch ile dilediğiniz bir numaranın çevrimiçi durumunu takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve takip etmek istediğiniz numarayı girmek. Sonrasında takip ettiğiniz kişi online olduğunda size anlık olarak bildirim gelecektir.

Uygulama deneme sürümü için 2 gün süreyle denemenize imkân sunuyor, sonrasında hizmetten yararlanmak için satın almanız gerekmektedir. Uygulamayı kullanabilmek için  https://app.webchatwatch.net/  adresinden bir üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gingerb1t.chatwatchgo

Whatloggy Çevrimiçi Takip Uygulaması

WhatsApp’ta kişilerin online durumunu takip edebileceğiniz diğer bir uygulama ise, Whatloggy uygulamasıdır. Whatloggy uygulamasını Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android işletim sistemleri için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın İos sürümü henüz üretilmemiştir. Whatloggy uygulaması sadece 1 numara için ücretsiz deneme sürümünden yararlanabileceğiniz bir uygulamadır, uygulamayı indirdikten sonra takip etmek istediğiniz numarayı girerek hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.

Uygulamada dilerseniz anlık bildirim seçeneğini aktif ederek, takip ettiğiniz kişi Çevrimiçi olduğunda bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu özelliği pasif duruma getirerek bildirim gelmeden sadece uygulama içinden de takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.allonsyprog.whatloggy&hl=en_US

Whatslog

Whatslog

Bu uygulamada Whatchat uygulaması gibi ücretli sunulmaktadır. Uygulama kurulumu yapıldıktan sonra izlemek istediğiniz telefon numarasını girip online olduğunda bildirimler alabiliyorsunuz. En fazla 2 kişiyi takip edebilirsiniz. İzlediğiniz kişi sizin onu izlediğinizi anlamayacaktır.

İndirme Linki;

https://apkpure.com/tr/whatslog-tracker/com.whatslognew

WhatsApp Sohbet Yedeklerine nasıl bakabilirim

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.