MobilShift

WhatsApp Hizmet Süresi Uzatıldı Uyarısı

28.01.2016
125
WhatsApp Hizmet Süresi Uzatıldı Uyarısı

WhatsApp Hizmet Süresi Uzatıldı

Son günlerde WhatsApp tarafından kullanıcılarına bir mesaj gönderilmekte, Özellikle Android Whatsapp kullanıcılarıne gönderilen mesaj içeriğinde ise “WhatsApp Hizmet Süresi Uzatıldı” ibaresi yer almakta, bu mesajın içeriğinde ise Yeni son kullanma tarihi: Ömür Boyu yazmakta, bir çok WhatsApp kullanıcısı bu mesaj üzerine ne anlama geldiğini merak etmektedirler. Bu mesajın ne anlama geldiğini açıklayalım.

WhatsApp-Hizmet-Süresi-Uzatıldı

WhatsApp Hizmet süresi uzatıldı uyarısı ile WhatsApp uygulamasının artık tamamen ücretsiz olduğu anlamına gelmekte, aslına bakarsanız bu ana kadar WhatsApp uygulamasına ücret öedeyenlerin sayısıda bir hayli azdı ve yıllar boyu ücretsiz olarak kullanılan bir uygulama olmasına rağmen, bu karar ile resmi olarakta ömür boyu ücretsiz olmuş oldu. Bu güne kadar Whatsapp uygulaması 1 yıllık kullanım sonunda 1 Dolar ücret keseceğini belirtmekteydi.

Bu arada WhatsApp kurucuları Biran Acton ve Jan Koum tarafından burada savunulan reklam satmama fikrininde bu şekilde değiştiğini söylemek ve çok yakında da WhatsApp mesajları ile karşılaşmamızın mümkün olabileceği öngörülebilir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.