MobilShift

Whatsapp hesap silme

03.06.2016
40
Whatsapp hesap silme

WhatsApp hesabı silme veya numara değiştirme nasıl yapılır? WhatsApp hesabınızı silme işlemi için yapmanız gerekenler basit ve kolaydır. Mobil telefonlarda yüklü olan WhatsApp hesabınızı dilediğinizde hemen silebilirsiniz. Ancak bu işlem geri alınamayan ve var olan verilerinizin gruplarınızın ve sohbetlerinizin de kalıcı olarak silinmesi demektir. sildiğiniz WhatsApp hesabınızı aynı telefon numarası ile açabilirsiniz, ancak eski verilere ve ayarlara dönemezsiniz. Yeniden ve sıfırdan hesap açılmış olur.

WhatsApp Hesap silmek

WhatsApp silme işlemi için Ayarlar bölümüne girmeli ve buradan silme işleminizi yapmalısınız. WhatsApp Hesabınızı silmek için aşağıda resimlerle anlatılan yönergeleri uygulayınız.

  • WhatsApp uygulamasını açın
  • “Aramalar” “Sohbetler” ve “Kişiler” menülerden herhangi birisindeyken üç nokta üst üste olan yere dokunun
  • Açılır menüden “Ayarlar” kısmına giriniz.
  • “Hesap” ayarına dokunalım.
  • Hesabımı Sil” e dokunun.

WhatsApp hesap silme işlemi için son bir ayar kaldı, bu işlemden sonra WhatsApp hesabımız tamamen silinecektir.

WhatsApp hesabı silinince ne olur?

WhatsApp Hesabınızı silmenizin nelere yol açacağını anlatan kısa açıklamayı okuyun, burada WhatsApp hesabınızı silmek yerine numara değişikliği yapmanıza olanak veren bir seçenekte bulunur.

Dilerseniz hesaba ait numaranızı da değiştirebilirsiniz, eğer bunu yapmak isterseniz, yeni numaranızı yazın. WhatsApp hesabınızı silmek içinde telefon numaranızı ayrılmış alana yazın ve “Hesabımı Sil” butonuna dokunun.

WhatsApp Hesap silme işlemi bu kadar, elimizden geldiği kadar ayrıntılı ve resimli olarak sizlere WhatsApp hesabı nasıl silinir, anlatmaya çalıştık. Daha öncede belirttiğimiz gibi hesabınızı silme işlemi geri alınamaz ve var olan gruplarınız ve paylaştığınız resimler ve sohbetlerinizde tamamen silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.