MobilShift

WhatsApp Hesap Açma Ve Giriş

10.10.2017
69
WhatsApp Hesap Açma Ve Giriş

WhatsApp Hesap Açma ve Kaydolma Nasıl Yapılır?

WhatsApp, Dünyanın en çok kullanılan iletişim uygulaması olarak hayatımıza girdi, WhatsApp kullanmak için cep telefonunuzdan bir hesap açma ve sisteme kaydolma işlemi yapmamız gerekiyor. WhatsApp hesap açma ve kaydolma için aşağıdaki yönergeleri takip edin.

WhatsApp Hesabı Nasıl Açılır?

WhatsApp hesabı açmak için ilk olarak uygulamayı cep telefonumuza indiriyoruz, ardından ise, sırasıyla şu işlemleri yapıyoruz.

İlk olarak cep telefonu numaramızı giriyoruz, ardından bu numaranın doğru olup olmadığını soran bir pencere geliyor, girdiğimiz telefon numarasını kontrol ettikten sonra, pencereyi onaylıyoruz.

Girdiğimiz cep telefonunuza bir sms gönderiliyor, bu sms doğrulama kodu, WhatsApp  hesabınızı açmak için telefon numarasının size ait olduğunu onaylamak için, sms otomatik olarak doğrulam kodunu okuyarak hesabınızı açacaktır.

Eğer bu işlem otomatik olarak gerçekleşmez ise, gelen Sms’lere giderek, buradaki doğrulama kodunu alarak, WhatsApp ekranındaki yere yazın.

Sonrasında WhatsApp  hesabp açam ve giriş işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. WhatsApp hesabınıza giriş yaptıktan sonra, profil resminizi dilerseniz ekleyebilir ve hakkımda bölümlerini doldurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Unknown dedi ki:

    pc de isek illaki bluestack mı kullanıcaz

  2. Unknown dedi ki:

    Bize kod gelmiyor

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.