MobilShift

Whatsapp grup daveti engelleme

07.11.2016
63
Whatsapp grup daveti engelleme

Whatsapp grup daveti nasıl engellenir?

Whatsapp grup daveti engelleme ve gruba davet edilmeyi engelleme nasıl yapılır? Whatsapp’ta gruba dahil olmak istemiyorum ama gruba ekleniyorum nasıl engel olabilirim diyorsanız size bu konuda bilgi vermeyi amaçladık.

Whatsapp grup daveti ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz, Whatsapp uygulamasında bildiğiniz gibi gruplar kurulabilir ve kişiler gruba dahil edilerek grup oluşturulur. Whatsapp’ta gruba davet edilmesi işlemi başka bir kullanıcı tarafından yapılır ve kişi otomatik olarak gruba dahil olur ve kişi ancak kendi isterse gruptan ayrılabilir. Whatsapp grup daveti nasıl engellenir?

whatsapp-grup-daveti-engelleme

Whatsapp Grup daveti engelleme

Whatsapp uygulamasında grup daveti engelleme gibi bir işlem bulunmamaktadır. Dileyen bir kişi sizi rahatlıkla gruba dahil edebilir, siz dilerseniz bu gruptan ayrılabilirsiniz. Aynı kişinin, sizi gruba eklemesini engellemek isterseniz kişiyi engellemeniz gerekmektedir, bu durumda sizi tekrar gruba ekleyemez.

Whatsapp’ta herhangi bir gruba üye olmadan önce, size kurulan gruba üye olmak isteyip istemediğinizi sormaz, o gruba direkt olarak dahil olursunuz. İleride bu tür bir özellik ile güncelleme yapılana kadar durum bu şekildedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.