MobilShift

WhatsApp Gizlice Duruma Bakmak | Kesin Bilgi

01.04.2019
169
WhatsApp Gizlice Duruma Bakmak | Kesin Bilgi

WhatsApp Garantili Gizlice Duruma Bakmak

WhatsApp’ta paylaşılan durum bilgisine gizlice yani karşı taraf anlamadan bakabilirmiyiz? Evet böyle bir yöntem var, hemde fazladan bir işlem yapmadan, sadece WhatsApp içinden yapacağınız küçük bir ayar ile bunu yapmanız mümkün.

WhatsApp’ta yapılan durum güncellemelerine bakan kişiler, durumu paylaşan kişi tarafından görülür. Yani durumuna baktığınız kişi sizin, durumuna baktığınızı aşağıda yer alan listeden görebilir.

Ancak bazı durumlarda, durum bilgisine bakmak ama bunu karşı tarafın bilmesini de istemezsiniz. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz, bunun bir çözü yolu var mı? Durumu paylaşanın haberi olmadan durumuna bakılabilir mi?

WhatsApp’da kişileriniz tarafından paylaşılan durum güncellemlerine, karşı tarafın (durumu paylaşanın) haberi bile olmadan bakabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu mümkün, hemde çok kolay bir şekilde WhatsApp durum güncellemesine istediğiniz kadar bakabilirsiniz.

WhatsApp > Ayarlar > Gizlilik Ayarlarında “Okundu bilgisi” seçeneğini pasif konuma getirerek, gizlice durma bakabilirsiniz. Okundu bilgisi kapatıldığında karşı taraf sizin durumuna baktığınızı anlamayacaktır, çünkü okundu bilgisi özelliğinden dolayı, bu bilgi karşı tarafa gitmeyecektir.

WhatsApp okundu bilgisi

WhatsApp okundu bilgisi

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.