MobilShift

Whatsapp Duvar kağıtları | Grup | Profil | Walpaper

07.11.2016
333
Whatsapp Duvar kağıtları | Grup | Profil | Walpaper

Whatsapp grubu için duvar kağıtları

WhatsApp için en iyi resimleri nereden ve nasıl bulabilirim? WhatsApp arka fon resimleri, grup fotoğrafları veya profil resimlerini internette en kolay ve kaliteli resimleri nasıl bulabilirim? WhatsApp uygulamasında kullanmak üzere en kaliteli resimleri bulma yöntemi ve bulabileceğiniz bir kaç siteyi sizlerle paylaşmak istedik.

Whatsapp uygulasında grubunuza duvar kağıtları arıyorsanız, size önereceğimiz kaliteli resimlerden oluşan harika resimleri bulabileceğiniz bir kaç site önereceğiz. Whatsapp grup için duvar kağıtları Walpaper için internette saatlerce arama yapmanıza gerek kalmadan, bu siteler üzerinden dilediğiniz tarzdaki resimleri bularak Whatsapp grubunuza duvar kağıdı yapabileceksiniz.

WhatsApp grup duvar kağıtları

WhatsApp grup veya profilinizde kullanacağınız arka plan walpaper duvar kağıtlarını bulmanın en iyi yollarından biriside Tumblr ile arama yapmaktadır, ünlü resim paylaşım Blogu Tumblr ile bir çok WhatsApp duvar kağıdına ulaşabilirsiniz. WhatsApp duvar kağıtlarını Tumblr üzerinde aramak için üye olarak daha detaylı arama yapabilirsiniz.

whatsapp-duvar-kagitlari-1

 Tumblr ile Whatsapp Duvar Kağıdı Bulma

WhatsApp duvar kağıtları araması yapabileceğiniz diğer bir sosyal ortamda Pinterest uygulamasıdır, Pinterset ile bir çok yeni ve aradığınız konu ile alakalı WhatsApp duvar kağıdı bulmanız mümkündür.

whatsapp-duvar-kagitlari-2

Pinterest ile Whatsapp duvar kağıdı bulma

WhatsApp arka plan fotoğrafları için, hazırlanmış olan uygulamaları deneyebilirsiniz, Google Play mağazasında yer alan bu uygulamalar ile arka planlarınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Aşağıda örnek bir uygulama verilmiştir, dilerseniz deneyerek hemen kullanmay abaşlayabilirsiniz.

whatsapp-duvar-kagitlari-3

WhatsApp Walpaper uygulaması

WhastApp için hazırlanmış olan Walpaper sitelerine göz atabilirsiniz, hem kategorize edilmiş bir şekilde dilediğiniz bir konu ile alakalı resimleri bulabileceğiniz şekilde tasrlanmış olan siteler işinizi görebilir. Aşağıda verdiğimiz adreste yer alan içerikleri inceleyerek kullanabilirsiniz.

whatsapp-duvar-kagitlari-4

WhatsApp için Kategorilerde arayın

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.