MobilShift

WhatsApp Durumuma Bakanlar

22.08.2017
307
WhatsApp Durumuma Bakanlar

WhatsApp Durumunuza Kimler Baktı?

WhatsApp tarafından kullanıma sunulan yeni bir özellik olan Durumum özelliği ile 24 saat geçerli olmak üzere, durumunuzu resim veya videolar ile anlatabiliyorsunuz. Bir nevi kısa hikayenizi resimler ile paylaşabiliyorsunuz. WhatsApp durumunuzu anlatan bu özelliği nasıl kullanabilirsiniz, daha önceki yazılarımızda anlatmıştık, yazımızın sonunda WhatsApp durumu nedir ve ne işe yarar okuyabilirsiniz.

WhatsApp durumunuzu görenler

WhatsApp, durum paylaşımızı yaptınız, durumunuz 24 saat geçerli olmak üzere, paylaşılır ve gizlilik ayarlarına göre, görebilecek kişilerinizi seçerek yayınlayabilirsiniz. Bu süre içinde durumunuzu görenleri de görebilirsiniz. WhatsApp durmunuza bakanları durum bilgisinden takip edebilir ve kimlerin baktığını ve gördüğünü de bu alandan izleyebilirsiniz.

WhatsApp Durumunuza kimler baktı

WhatsApp durumunuzu görenler için, WhatsApp uygulamasını açtığınızda, alt kısımdaki “Durum” kısmına dokunun ve durum alanına ulaşınız. Burada oluşturduğunuz durumları görebilirsiniz. Oluşturduysanız birden fazla durumda olabilir. Durumunuzu görenleri izlemek için, “Durumum” üstüne dokunun, durumda paylaştıklarınız ve alt kısımda da görenleri burada sayı olarak kaç kişinin görüntülediğini burada görebilirsiniz.

Whatsapp durum oluşturma

Durumunuzun üzerine gelerek dokunun, burada durumunuzun detaylarını görmenize olanak tanıyacak, özellikler gelecektir.

Whatsapp durumu görenlerin sayısı, durum fotoğraflarının en alt kısmında görünecektir.

Burada durumunuzu kaç kişi görüntülemiş görebilirsiniz, sayı olarak görebileceğiniz bu bilginin üzerine dokunduğunuzda, kimlerin durumunuzu gördüğünü ve görme zamanlarını görebileceğiniz bir liste açılacaktır.

Whatsapp başkasının mesajlarını okuma

Kaydet

Kaydet

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.