MobilShift

Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

31.12.2018
206
Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

WhatsApp gizlice duruma nasıl bakılır? WhatsApp uygulamasında karşı tarafın paylaştığı duruma gizlice bakmak mümkün mü? Bu yazıda size WhatsApp durumlarına karşı tarafın haberi olmadan programsız olarak nasıl bakılır onu anlatacağız.

WhatsApp durumu kişilerin uygulamadan paylaşabilecekleri ve 24 saat içinde kaybolan bir paylaşım özelliğidir. Bu özellik ile yazı, resim veya bir Youtube videosu paylaşılabilir. WhatsApp durumunu rehberinizde kayıtlı kişiler görebilir. 

WhatsApp durumunuzu kimlerin görebileceğini özelleştirebilirsiniz. Rehberinizde WhatsApp durum bilginizi görebilecek olan kişileri seçebilir ya da görmesini istemediğiniz kişileri seçebilirsiniz. 

WhatsApp durum bilgisini paylaşan kişi, durumuna kimlerin baktığını görebilir. Ancak durumuna bakanları görebilmesi için “Okundu bilgisi” seçeneğinin aktif olması gerekmektedir.

Bu durum haricinde kullanıcıların merak ettiği şey ise; paylaşılan bir WhatsApp durumuna karşı tarafın haberi olmadan nasıl bakılacağıdır.

Bazı durumlarda kullanıcılar duruma bakmak isterler ama karşı tarafında bakıldığını anlamasını istemezler. İşte bu duruma bir çözüm olarak WhatsApp durumuna gizlice nasıl bakılır onu anlatacağız.

WhatsApp’ta gizlice duruma nasıl bakılır?

Durumu paylaşan kişi görmeden durumu görmeniz mümkündür. Herhangi bir program kullanmadan WhatsApp içinden yapacağınız bir ayar ile WhatsApp durumu gizliden görmek mümkün oluyor. 

Whatsapp Duruma Gizlice Nasıl Bakılır?

WhatsApp’ta durum paylaşan kişi tarafından eğer ayarlanmamışsa, bu durumu gören herkesi listeden görebilir. Yani durumuna bakanları görülür.

WhatsApp uygulamasında, bazen çeşitli nedenlerle durum paylaşan kişilerin durumuna bakmak istersiniz ama karşı tarafında baktığımızı bilmesini istemeyebilirsiniz.

WhatsApp’ta kişinin haberi olmadan duruma bakmak için;

  • Ayarlar’a dokunun
  • Hesap ayarlarına dokunun
  • Gizlilik Ayarları’na dokunun
  • “Okundu Bilgisi” ayar kısmındaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.