MobilShift

Whatsapp Chrome eklentisi

07.02.2016
150
Whatsapp Chrome eklentisi

Web Whatsapp

Whatsapp web üzerinden kullanılabilir, resmi Whatsapp uygulamasını dilerseniz bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapıldığını daha önce web whatsapp isimli makalemizde açıklamıştık, bunun dışında Chrome tarayıcısı üzerinden de Web Whatsapp uygulamasını güvenle açabilirsiniz. Burada web Whatsapp için Chrome dışındaki diğer tarayıcılarıda kullanabilirsiniz.

Whatsapp Chrome eklentisi

Bunun dışında ise, Chrome mağazasında, bir çok Whatsapp eklentisi bulunur, ancak bu eklentiler resmi Whatsapp uygulaması değildir, çeşitli adlar altında Chrome mağazasında görebileceğiniz bu uygulamalar-eklentilerde dikkat edeceğiniz gibi Unofficial ibaresi yer almaktadır, buda demek oluyor ki bu uygulamalar gayri resmi Whatsapp uygulamalarıdır ve bu uygulamaları kullanırken ve kişisel bilgilerinizi verirken dikkatli olmanız gereklidir.

Whatsapp için, herhangi bir eklentiye ihtiyacınız yoktur ve ister mobil telefonunuzdan, isterseniz web üzerinden kişisel bilgisayarınızdan resmi uygulamayı zaten rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.