MobilShift

Whatsapp Bold ve İtalik | İos

21.08.2017
43
Whatsapp Bold ve İtalik | İos

Whatsapp Bold ve İtalik Yazma İos Sürümü

Whatsapp Bold ve İtalik yazı yazma özelliği, kullanıcıların bekledikleri bir özellik ve bu özelliği kullanmak isteyenler tarafından bekleniyordu. Whatsapp Bold ve İtalik, yani kalın ve eğik yazıları yazma için hazırlanan özellikler yeni güncelleme ile kullanıcılara sunulmuş durumda. Artık bir İos kullanıcısı iseniz Whatsapp’da kalın ve eğik yazıları yazabileceksiniz.

Daha önce yazmış olduğumuz ve Android için geçerli test uygulaması İos için geçerli değil, ve İphone kullananlar Whatsapp’da kalın ve eğik yazıları yazmaya hemen başlayabilirler. Bunun için özelliğe göre bazı küçük işaretleri kelimelerin başında ve sonunda kullanmak gerekiyor. Whatsapp Bold ve İtalik ve eğik yazı için aşağıdaki, işareteri yazabilirsiniz.

Whatsapp bold yazma

Whatsapp Bold ve İtalik ve Eğik Yazma işaretleri

Whatsapp’ta bold yazı yazmak için yıldız işaretini kullanabilirsiniz. *kalın* şeklinde yazacağını bir yazı kalın olacaktır. Whatsapp’ta italik yazı yazmak için ise alt tire işaretini kullanmanız yeterlidir,   _italik_ şeklinde yazın. Whatsapp’da üstü çizili yazı stilini kulanmak isterseniz de kelimeyi yaklaşık işareti ile ~üstü çizili~ şeklinde yazın.

Whatsapp Android Kalın Yazı Yazma

Android kullanıcıları ise, bu özelliği resmi sürümde kullanabilmek için kısa bir süre beklemeleri gerekecek, ancak dilerse test sürümünde bu özelliği kullanmaya başlayabilirler. Android için Whatsapp’ta kalın ve ğik yazı yazma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki yazıyı okuyabilirler.

Whatsapp-bold-italik-yazma

Kaydet

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.