MobilShift

Whatsapp bildirim kapatma

24.01.2016
53
Whatsapp bildirim kapatma

Whatsapp bildirim nasıl kapatılır?

Whatsapp bildirim kapatma işlemi nasıl yapılır, Whatsapp, Sohbetlerde ve gruplarda, bir mesaj geldiğinde size sesli veya titreşimli olarak bildirir, bu bildirimler özelleştirilebilir, dilerseniz kapatabilir, dilerseniz sadece titreşim veya ses bildirimi olarak ayarlayabilir veya tüm bildirimleri kapatabilirsiniz.

Whatsapp Bildirim kapatma ve yönetme

Whatsapp bildirim ayarları ve kapatma için Whatsapp ayarlara girmeniz gereklidir, bu işlem için Sağ üstte bulunan üç nokta işaretine dokunarak açılan pencereden “Ayarlar” sekmesine girin.

whatsapp-bildirim-kapatma (2)

Whatsapp ayarlar menüsünden “Bildirimler” sekmesine dokunun. Bu alanda Whatsapp bildirimleri ile ilgili ayarlar yapılmaktadır.

whatsapp-bildirim-kapatma (3)

Whatsapp bildirim ayarlarında Sohbet bildirimleri, Grup bildirimler ve arama bildirimleri olmak üzere 3 tip bildirim ayarları yapılmaktadır. Her bildirim ayarlarında Bildirim tonu, Titreşim açılır pencere bildirimi ve Işık olmak üzere bildirim ayarları yapılabilmektedir.

whatsapp-bildirim-kapatma (1)

Whatsapp bildirimlerini kapatmak isterseniz Bildirim ayarları sekmesinde bulunan sohbet sesleri seçeneğinde bulunan tik işareti kaldırmanız yeterlidir. Bu işlemden sonra Whatsapp bildirimleri size sesli bir uyarı vermeyecektir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.