MobilShift

WeChat Hesap Silme & Hesap Kapatma

03.06.2017
44
WeChat Hesap Silme & Hesap Kapatma

WeChat hesabı nasıl kapatılır uğraşıyorum ama bir türlü kapatamıyorum diyorsanız size yardımcı olabilmek adına yazımızdan faydalanabilirsiniz. WeChat Hesap Silme İşlemi nasıl yapılır? Anlatmaya başlayalım.

Peki tam olarak hesabımız nereden ve nasıl silebilirim? Anlatalım WeChat hesabı uygulama içinden çevrimiçi olarak silinemez. Biraz daha zor olan bir işlemdir.

WeChat hesabı silmek için destek ekibi ile iletişime geçmeniz gereklidir. Tamam destek ekibi ile nasıl iletişime geçeceğiniz ve ne söyleyeceğinizi anlatmaya başlayalım.

Bir çok sosyal medya uygulamasında hesap silme işlemi online olarak yapılır ama durum WeChat için geçerli değil. Bazı uygulamalarda hesabı kapat seçeneği yerine destek ekibine mesaj atmanız gerekiyor. WeChat uygulaması da bunlardan birisi.

Şimdi gelelim WeChat destek ekibine nasıl ve ne yazarak mesaj atabileceğinize.

WeChat Hesap Silme Talebi

WeChat hesabınıza ait bilgileri vererek Support@wechat.com e-post adresinize göndereceğiniz bir mail ile hesabınızın kapatılmasını talep etmelisiniz. Bu sebeple sizlere yardımcı olabilmek adına aşağıda örnek olarak verdiğimiz metni düzenleyerek gönderiniz.

WeChat Hesap Silme Talep Örneği

Mail adresinize girin ve aşağıdaki metinde yer alan kullanıcı adı veya Telefon numarası alanlarını kendi bilgileriniz ile değiştirin.

Daha sonra hazırladığınız bu metni support@wechat.com adresine gönderin. WeChat uygulamasına kayıt olduğunuz E-posta adresi üzerinden göndermelisiniz.

Daha sonra hesabınızın silindiğine dair bir mesaj alacaksınız. Bu süreç 24 saati bulabilir. Bu şekilde WeChat hesabınızı silebilirsiniz.

Aşağıdaki metni düzenleyin ve destek ekibine göndereceğiniz İngilizce mesaj aşağıda yer almaktadır.

To whom it may concern,
i want to delete my wechat Account.
Please send me a confirmation e-mail.

My Wechat Account number is : 505 550 55 55 (Kayıtlı numaranızı yazın)
kind regards,

  • Kullanıcı Adınız. (Kayıt olurken verildiğiniz isim)

Wecaht hesabınızın silinmesi için e-postayı göndereceğiniz e-mail adresi.

  • support@wechat.com

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.