MobilShift

Wattpad Hesap Silme | Uygulamalı

26.10.2017
97
Wattpad Hesap Silme | Uygulamalı

Wattpad hesabı nasıl silinir? WhatsApp kullanmaktan vazgeçtiniz ve artık kullanmak istemiyorsanız hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Wattpad hesabını kapatmak için Wattpad hesap silme linkini bulamıyor olabilirsiniz. O zaman aşağıda size uygulamalı olarak bir Wattpad hesabı nasıl silinir anlatalım.

Wattpad Hesabı Nasıl Silinir?

Aslında hesabı kolay silinen bir uygulamadır, sadece bir kaç adımda kolayca kapatabilirsiniz. Ama biz aşağıda resimli olarak bir Wattpad hesabı nasıl silinir anlatılmaktadır. Wattpad Hesap Silme ile ilgili olarak yardıma ihtiyacınız olduğunda yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi lafı fazla uzatmadan Wattpad hesabı silme konu anlatımına geçebiliriz.

Wattpad Hesap Silme İşlemi

Wattpad hesap silme işlemleri sonucunda hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Geri almanız mümkün olmayacaktır, almak istediğiniz zaman tekrar bir üyelik işlemi gerçekleştirmeniz gereklidir.

Wattpad hesap dondurma işlemi uygulanmaz ve Wattpad hesap direkt olarak silinecektir.

Wattpad hesabını tekrar açmak istediğinizde aynı kullanıcı adı ile yeni bir hesap açamazsınız. Ancak yeni hesap açarken daha önce kullandığınız e-postayı kullanabilirsiniz. Bu bilgiyi de verildikten sonra Wattpad Hesabı nasıl silinir anlatmaya geçelim.

  • Wattpad hesabınıza giriş yapın
  • Sağ üst kısımda yer alan kullanıcı adınıza tıklayın.
  • Açılan menüden “Ayarlar” seçeneğine girin.
  • Hesabı kapat butonuna tıklayın.

Son olarak karşına gelen onay formunda, diğer seçeneğine tıklayın. Bir neden yazın ve hemen alt kısımda hesap şifrenizi girmen gereken yere, girdikten sonra “Hesabı Kapat” butonuna bastığın anda hesabın kalıcı olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.