MobilShift

Vodafone Taahhüt Sorgulama

22.10.2017
341
Vodafone Taahhüt Sorgulama

Vodafone ile imzaladığınız sözleşme ve taahhütlerin bitmesine ne kadar kaldı, taahhütleri nasıl ve nereden sorgulama yapabilirim? Bir çok Vodafone abonesi, gerek satın aldıkları paketler için veya faturaya ek aldıkları mobil telefon için bir taahhüt imzalayarak, sözleşme yaparlar. Ancak daha sonra bu taahhütleri nasıl  sorgulama ve nerede görebilirler?

Şimdi Vodafone taahhüt en kolay nasıl sorgulanır? ve ıslak imzalı taahhüt belgesini görüntüleme işlemi nasıl yapılır anlatalım. Bunun için Online Self Servis hizmetini kullanacağız.

Vodafone Taahhüt Sorgulama

Her Vodafone abonesi, Online self servis hizmetinden yararlanabilmektedir, bunun için cep telefonu ve şifreleri ile giriş yaparak kolayca hatları ile ilgili olarak bir çok bilgiye ve belgeye ulaşabilirler. Hattınızda kalan dakikalardan, tarifelerine kadar, anlık borçları ve paket bilgilerine Online Self servis hizmetine girerek ulaşabilirler.

Bu belgeler arasında taahhüt belgeleri de yer almaktadır, bunu görmek ise oldukça kolaydır, Online self servis hizmetine giriş yaparak, taahhüt belgesinin ıslak imzalı haline ulaşabilir ve görüntüleyebilirler.

https://online.vodafone.com.tr adresinden sağ üst taraftan cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapın, şifrenizi öğrenmek ve yeniden almak için cep telefonunuzdan kısa mesaj kısmına S yazarak 7000’e göndererek hemen alabilirsiniz.

Vodafone Sözleşme ve Taahhütleri Sorgulama

Vodafone self servis alanına girdiğinizde, üst taraftaki menüyü kullanarak, ” İşlemlerim ” sekmesine gelin ve açılır menüden, ” Sözleşme ve Taahhütlerim ” seçeneğine tıklayın.

Vodafone taahhüt bilgileri için T.C Kimlik Numarası

Vodafone taahhütlerinizi görmek için son bir adım kaldı, burada güvenlik amaçlı bir kereye nahsus olarak aboneye ait T.C Kimlik numarasını yazarak “Göster” butonuna basın.

Islak İmzalı Vodafone Taahhüt Görüntüleme

Bu bölümde hattınıza ait varsa sözleşme ve taahhütlerinizi görebilirsiniz. Burada ıslak imzalı dökümana ulaşmak içinde “Islak imzalı ve kişisel bilgilerinizi içeren versiyon için tıklayınız” butonuna tıklayarak sözleşme veya taahhütlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kaydet

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.