MobilShift

Vodafone Sms ile Paket Yapma

12.04.2022
141
Vodafone Sms ile Paket Yapma

İnternet, SMS ve konuşma için Vodafone SMS ile paket yapma işlemi 7000 sesli yanıt servisinden ya da 7000’e mesaj göndererek yapılabilir. Tarifenize ek olarak alacağınız İnternet, konuşma ve SMS paketlerinizi ilave ücreti faturanıza yansıyacak şekilde kullanabilirsiniz.

Vodafone SMS ile paket yapma için birden fazla seçenek bulunur. İnternet üzerinden ya da sesli yanıt sisteminden yapabileceğiniz gibi online işlemlerden de yapabilirsiniz. Alacağınız ek paket ücretleri, güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone SMS ile paket yapma yolları nelerdir?

Vodafone kullanıcıları için eğer tarifenizdeki paketler bittiyse, ek paketleri her zaman için alabilirsiniz. Ek paketlerinizi birden fazla yöntem bulunur. Bu yöntemlerden dilediğinizi kullanabilirsiniz. 

Vodafone yanımda uygulaması veya Web üzerinden Vodafone yanımda sitesine girerek ek paket alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş için telefon numaranızı yazarak 7000’e S yazarak alacağınız şifre ile giriş yapabilirsiniz. Vodafone uygulaması içinden ek paket alabilirsiniz.

vodafone sms ile paket yapma

Vodafone SMS ile paket yapma içinde 7000’e SMS atarak ek paket alabilirsiniz. Bunun için ek paket yazarak 7000’e SMS atmanız yeterlidir. Alacağınız ek paketler hakkında bilgi olarak SMS gönderilecektir. Ardından yapacağınız işlemleri tarif eden bir bilgilendirme ve yönlendirme sayfası üzerinden işlemlerinize devam edebilirsiniz.

SMS ile Vodafone Ek paket yükleme

Vodafone SMS ile paket yapma dışında, Kolay Paket Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz. Kolay paket yükleme ile misafir olarak herhangi bir giriş yapmadan dilediğiniz Vodafone abonesi için ek paket yükleyebilirsiniz.

vodafone kolay paket yükleme

Vodafone SMS ile paket yapma ile kolayca hattınıza ya da başkasına ait bir hatta kolayca ek paket yükleyebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.